ماشین سازی تیام

خرید دستگاه بلوک زنی اتوماتیک دست دوم

ابتدا به ساکن می توان گفت که نیاز گسترده و روز افزون جامعه به ساختمان و مسکن، ضرورت استفاده از روش‌ ها و مصالح جدید به منظور افزایش سرعت ساخت، سبک سازی، افزایش عمر مفید و نیز مقاوم سازی ساختمان ها بتنی و فولادی در برابر زلزله را بیش از پیش مطرح کرده است، این امر سبب شده است که تعداد زیادی شرکت مقاوم سازی امروزه در امر بهسازی لرزه ای سازه ها و مقاوم سازی بنا های فرسوده در برابر زلزله فعالیت ‌کنند. لازم به ذکر است که بدانید هدف از بهینه سازی و مقاوم سازی لرزه ای ساختمان ‌ها بهبود عملکرد اجزاء سازه است. البته باید بیان کرد که مقاوم سازی به مجموعه تمهیداتی گفته می ‌شود تا قابلیت انجام وظیفه یا وظایفی در سازه ایجاد می‌کنند. همچنین اینکه سازه قبل از انجام مقاوم سازی قادر به انجام آن ‌ها به طور کامل نبوده است. از طرف دیگر مقاوم‌ سازی ساختمان در علم مهندسی عمران به مفهوم بالا بردن مقاومت یک سازه در برابر نیرو های وارده است که امروزه از این اصطلاح بیشتر در مورد نیروی زلزله به کار گرفته می شود. در نظر داشته باشید که از دیدگاه علمی، مقاوم ‌سازی واژه ی کاملا درستی برای این منظور نیست. چرا که منظور از واژه ی مقاوم سازی به‌طور یقین بالا بردن مقاومت در برابر نیروی زلزله نیست، بلکه منظور بهبود عملکرد اجزاء در برابر نیروی زلزله است. به همین دلیل اصطلاح بهینه سازی و در حالت خاص برای نیروی زلزله درست‌ تر است. به طور کلی می توان گفت که مقاوم سازی زیر مجموعه بهینه سازی لرزه ای و یکی از روش‌های آن یه شمار می رود. یکی از مواردی که در ساخت ساختما ها ی امروزی بیشترین کاربرد را دارد بلوک های سیمانی میباشد. البته ناگفته نماند که در شهر های بزرک برای ساختن برج ها برای مستحکم و مقاوم سازی ساختمان ها از روش های دیگر یاستفاده یم کنند تا کمترین وزن را به ستون های ساختمان متحول سازند. تاثیر بلوک سیمانی با کیفیت در مقاومت ساختمان بر کسی پوشیده نیست. استفاده از بلوک سیمانی برای دیوارچینی تقریبا فراگیر شده و کاربرد عمومی پیدا کرده است. به همین دلیل، کمتر ساختمانی امروزه از دیگر مصالح ساختمانی برای دیوار چینی استفاده می کند.

دستگاه بلوک زنی اتوماتیک ثابت

دستگاه بلوک زنی اتوماتیک ثابت

بلوک های ساختمانی چگونه تولید می شوند؟

برای یافتن پاسخ های خود به ادامه ی مطالب توجه نمایید. به عبارتی می توان گفت که بلوک، قطعه ای پیش ساخته است که از اختلاط سیمان و ماسه به همراه آب، برای دیوار چینی داخلی و خارجی به دو صورت تو پر و تو خالی تولید می شود. امروزه بلوک به دلیل حمل آسان، عایق نسبی در برابر حرارت و صوت، بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. همچنین می توان بلوک ها را در انواع معمولی، سبک، و نیمه سبک به بلوک سقفی، بلوک دیواری و بلوک نما دار تقسیم بندی کرد. به همین منظور این عوامل موجب تفاوت در بلوک ها می گردند و سبب می شوند تا در اندازه، شکل و جنس های مختلفی تولید شوند. در واقع می توان گفت که در ساخت بلوک از لحاظ اندازه محدودیتی وجود ندارد و می توان برای ارتفاع استاندارد ۲۰۰ میلی متر، ابعاد متفاوت را در نظر گرفت. همچنین با توجه به قالب، دستگاه اشکال مختلف بلوک را می توان تولید نمود. در آخر امکان ساخت انواع بلوک ها با مواد اولیه متفاوت، مانند بلوک معدنی مانند پوکه معدنی، بلوک لیکا چون پوکه صنعتی و بلوک سیمانی عبارتند از شن و ماسه، وجود دارد. در نظر داشته باشید که استفاده از بلوک سیمانی مخصوصا نوع سبک به عنوان بهترین مصالح ساختمانی، هزینه تمام شده پروژه را به شدت کاهش می دهد. لازم به ذکر است که بدانید به دلیل اینکه تولید بلوک سیمانی باربر، به صورت پرسی و ویبره بر روی پالت انجام می گیرد، استحکام بلوک سیمانی استاندارد، بسیار بالا است. همچنین بلوک سیمانی یک قطعه بتنی می باشد. در واقع می توان فت که قطعات بتنی به دلیل وجود سیمان در برابر آب نیز بسیار مقاوم می باشند. یعنی هر چقدر بلوک سیمانی در برابر آب قرار گیرد استحکام بلوک سیمانی بیشتر می شود. در حالی که آجر یا سفال در برابر آب ساییده می شوند چون از خاک تشکیل شده اند.

خرید دستگاه بلوک زنی اتوماتیک دست دوم به چه صورت می باشد؟

بعد از تعریف و شناخت بلوک سیمانی به دستگاه های تولید کننده ی این بلوک ها خواهیم پرداخت. به طور کلی می توان گفت که دستگاه بلوک زن با استفاده از نیروی برق و به روش دستی یا اتوماتیک جهت ساخت انواع بلوک در کارگاه های عمرانی، ساختمان سازی و احداث کارخانه مورد استفاده قرار می گیرد. در نظر داشته باشید که بلوک به دلیل وزن پایین و مقاومت بالا در برابر زلزله، در ساختمان سازی، دارای اهیمت ویژه ای می باشد. همچنین، همانطور که قبلا نیز عملیات اختلاط مصالح شن و سیمان برای ساخت بلوک را بلوک زنی می گویند. یکی از روش های تولید بلوک زنی به صورت دستی می باشد که عبارتند از بلوک زن ۲ قالب به صورت دستی بوده که به آن دستگاه بلوک زن تکی نیز می گویند و برای استفاده به برق احتیاج ندارد. در این مدل تراکم قالب ها به وسیله سمبه با حرکت دست انجام می گیرد و دستگاه بلوک زن دستی در مدت زمان ۸ ساعت، توانایی ساخت ۲۰۰ تا ۳۰۰ بلوک را دارد. یکی دیگر روش های بلوک زن به صورت برقی می باشد. دستگاه بلوک زنی برقی شامل دو مدل بلوک زن تک موتوره و بلوک زن دو موتوره در مدل قالب های متفاوت که عبارتند از بلوک زن ۴ قالبه، بلوک زن ۵ قالبه و بلوک زن ۶ قالبه به صورت دستی یا اتومات کار می کند. لازم به ذکر است که در مدل های برقی، حرکت دستگاه بلوک زن و تراکم قالب بلوک به وسیله مصرف برق تک فاز یا سه فاز، توسط نیروی الکترو موتور تا توان ۱.۵ تا ۳ اسب بخار انجام می گیرد که برای تولید بلوک های سقفی و دیواری مورد استفاده است، همچنین برای هر شیفت کاری می توان ۱۰۰۰ تا ۱۳۰۰ بلوک را تولید نمود. این امر سبب شده است تا بلوک زن برقی به دلیل کاربرد فراوان در ساخت بلوک سقفی با نام بلوک زن سقفی نیز شناخته می شود. دستگاه بلوک زنی دست دوم به صورت تک موتوره و دو موتوره طراحی و تولید شده است. جالب است بدانید بلوک زن تک موتور برقی در انواع ۴ قالبه، ۵ قالبه و ۶ قالبه جهت تولید بلوک سقفی یا دیواری همراه با الکتروموتور دو اسب بخار جهت ویبره قالب و همچنین دارای چرخ کارگاهی جهت جابه جایی آسان ارائه می گردد. این بلوک زن به طور میانگین قابلیت تولید ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ عدد بلوک در یک شیفت کاری هشت ساعته را دارا می باشد.

از کدام فروشگاه می توان نسبت به خرید دستگاه بلوک زنی اتوماتیک دست دوم اقدام نمود؟

بلوک زن برقی دو موتوره در دو نوع تک فاز و یا سه فاز دارای الکتروموتور ۲.۵ اسب بخار جهت ویبره قالب و الکتروموتور دو اسب بخار جهت حرکت برای تولید بلوک سقفی یا دیواری ارائه می گردد. بلوک زن برقی دو موتوره دارای گیربکس VF۶۲ به همراه کلید چپ گرد و راست گرد برای سهولت در حرکت دستگاه می باشد. ابعاد قالب دستگاه بلوک زن برقی عبارتند از: ۲۰*۴۰، ۴۰*۱۵ و ۴۰*۱۰ می باشد. بلوک زن نیمه اتوماتیک (بلوک زن هیدرولیکی): ما این سطح اتوماسیون را برای مشتریانی که تجربه بیشتری ندارند و می خواهند بلوک های بتنی را با بودجه محدود تولید کنند توصیه می کنیم. توجه داشته باشید که ماشین های نیمه اتوماتیک برای کل فرآیند به تعداد نیروی کار نیاز می باشد. لازم به ذکر است که بدانید ماشین آلات بلوک سازی نیمه اتوماتیک بیشتر توسط کشور هایی سفارش داده می شود که هزینه نیروی کار و زمین ارزان است. این کشور ها عبارتند از: جیبوتی، سومالی، سومالی لند، مالی، آفریقای جنوبی، نیجریه، غنا، گابن، ساحل عاج، آفریقای جنوبی، کنیا، تانزانیا، اوگاندا، نیجر و سایر کشورهای مشابه. در دستگاه بلوک زن هیدرولیک دست دوم به عبارتی به عنوان تخم گذار نیز شناخته می شود، ساخت بلوک دقیق تر و در تیراژ بالا انجام می شود. به همین منظور، ویبره قالب ها به صورت برقی بوده و پرس نیز هیدرولیکی است، به همین دلیل بلوک ساخته شده ابعاد صاف و یکنواختی دارد. درنظر داشته باشید که ورق استفاده شده در دستگاه به ضخامت هشت میلی متر به همراه سنبه برش cnc ارائه می شود. همچنین در یک شیفت کاری تعداد ۴۰۰۰ تا ۴۵۰۰ بلوک را می توان تولید نمود. الکتروموتور های دستگاه بلوک زن تمام اتوماتیک دست دوم شامل مشخصات زیر است:
• سیستم هیدرولیک دارای الکتروموتور سه فاز با توان ۵.۵ اسب بخار می باشد.
• برای ویبره قالب ها از الکترو موتور با توان ۳ اسب بخار استفاده می شود.
• برای حرکت و گردش دستگاه از الکتروموتور با توان ۲ اسب بخار استفاده می شود.

دستگاه بلوک زنی اتوماتیک:

دستگاه بلوک زن مکانیکی ماشین سازی تیام

دستگاه بلوک زن هیدرولیک 5 قالبه

همانطور که می دانید فروشگاه ماشین سازی تیام این نوع سطح اتوماسیون را به مشتریانی ارائه می دهد که دارای تجربه هستند و می خواهند هر نوع بلوک بتنی را با کارگران کمتر تولید کنند. عموما دیده شده است که دستگاه بلوک زنی اتوماتیک در ظرفیت های بالاتر عرضه می شوند و این امر سبب می شود تا با تعداد کارگران کمتر تولید بیشتری را به همراه داشته باشند. دستگاه بلوک زنی اتوماتیک دست دوم توسط کارخانه ماشین آلات بلوک زنی که عمدتا توسط کشور هایی با هزینه نیروی کار و قیمت زمین بالا تر اما با مشتریان بودجه محدود سفارش داده می شود. این کشورها عبارتند از: انگلستان، ایالات متحده، کانادا، استرالیا، فنلاند، ایتالیا، مجارستان، فرانسه، نروژ، ایرلند، مالت، استونی، پرتغال، لهستان، صربستان و کشور های مشابه. به همین منظور دستگاه بلوک زنی اتوماتیک دست دوم برای مشتریانی که می خواهند هر نوع محصول بتنی را تنها با یک یا دو کارگر در کارخانه خود تولید کنند، توصیه می شود. در نظر داشته باشید که تعداد قالب های موجود برای این دستگاه نسبت به سایر دستگاه ها بیشتر است. از ویژگی های دستگاه بلوک زنی اتوماتیک دسته دوم این است که قادر می باشند بلوک های بتنی به ارتفاع ۲ سانتی متر نیز تولید کنند. در حالی که سایر ماشین ها می توانند با حداقل ارتفاع ۵ سانتی متر تولید داشته باشند

لازم به ذکر است که بدانید دستگاه بلوک زن اتوماتیک دست دوم بیشتر در کشور هایی با هزینه های نیروی کار و قیمت زمین بسیار بالا ترجیح داده می شوند. به همین منظور ما نسخه های مختلف این دستگاه را در عربستان سعودی، مصر، امارات متحده عربی و سایر کشور های عربی نصب کرده ایم. دستگاه بلوک زنی اتوماتیک دست دوم به صورت متحرک و ثابت می باشد. به عبارتی می توان گفت که دستگاه بلوک زنی ثابت یا دستگاه سیار، تخم گذار، دستگاه بلوک زنی پاکت دار تولید شده است که برای ساخت بلوک به نظارت یک اپراتور نیاز دارد. انجام کار بدین صورت است که پس از ساخت، بلوک ها بر روی پالت چوبی در زیر دستگاه قرار گرفته و برای خشک شدن به محل مناسب منتقل می شود. از ویژگی های دستگاه بلوک زنی اتوماتیک دست دوم ثابت این است که می توان به امکان نصب سیلو، امکان تعویض قالب برای ساخت انواع بلوک و امکان ساخت حداکثر ۱۴۰۰۰ بلوک در یک شیفت کاری اشاره کرد. همچنین دستگاه بلوک زنی اتوماتیک دست دوم می تواند به صورت اتوماتیک ۱۲ قالبه سیلودار با ظرفیت های مختلف نیز ساخته شود.

نکته ای که برای خرید دستگاه بلوک زنی اتوماتیک دست دوم

در نظر داشته باشید این است که الکترو موتور های به کار رفته در این نمونه از دستگاه شامل دور های ۱۴۰۰ و ۳۰۰۰ RPM می باشد، که بهترین کارایی را برای کاربران به همراه دارد. الکترو موتور های دستگاه بلوک زنی اتوماتیک دست دوم عبارتند از:
• برای سیستم دستگاه بلوک زن هیدرولیک دست دوم که شامل الکترو موتور با توان ۱۵.۵ اسب بخار
• برای ویبره قالب بلوک شامل دو الکترو موتور با توان ۳ اسب بخار
• برای حرکت دستگاه شامل الکترو موتور با توان ۱ اسب بخار

همچنین نکته ی دیگری که برای خرید دستگاه بلوک زنی اتوماتیک دست دوم

باید توجه داشته باشید این است که ابعاد قالب دستگاه بلوک زن تمام اتوماتیک شامل دستگاه بلوک زن ثابت ۱۵*۲۰*۴۰ و ۲۰*۲۰*۴۰ می باشد. ویژگی های دستگاه بلوک زنی اتوماتیک دست دوم فروشگاه ماشین سازی تیام عبارتند از: مقاومت شاسی بالا، راه اندازی به وسیله تابلو برق سه فاز، در مدل سیلودار، مصالح مصرفی در قسمت باکت قرار می گیرد. همچنین سیستم پرس قالب به کار رفته در دستگاه بلوک زنی دست دوم به دو صورت سیستم پرسی و سیستم چکشی انجام می شود. اجزای دستگاه بلوک زنی اتوماتیک دست دوم شامل: الکترو ویبره، سمبه، قالب، تابلو برق، پمپ هیدرولیک، شاسی، سینی، شیر هیدرولیک می باشد که تمامی آن ها از بهترین مواد اولیه و با برند های معتبر ساخته شده است که این امر موجب بالا رفتن کارایی و کیفیت آن ها شده است. نحوه کار با دستگاه بلوک زنی اتوماتیک دست دوم بدین گونه می باشد که در ابتدا نقاط مهم دستگاه از قبیل قالب و سمبه را تنظیم کنید. سپس مخلوط شن، ماسه و پوکه را در داخل سینی دستگاه ریخته و با استفاده از تی یا شن کش، مخلوط به داخل قالب بلوک هدایت می شود. در مرحله بعد ویبره دستگاه را روشن می شود و قالب ها تحت ارتعاش قرار می گیرند و در صورتی که داخل قالب ها، پس از لرزش فضای خالی بوجود آمده باشد، آن را دوباره پر می کنند. پس از ارتعاش قالب ها، سمبه دستگاه را پایین می آوریم تا عملیات تراکم انجام گیرد. در مرحله آخر همان طور که عملیات ویبره در حال انجام است و سمبه دستگاه پایین می باشد، قالب ها را بیرون می آوریم و جهت خشک شدن به محیط مناسب منتقل می گردد.

نکات استفاده از دستگاه بلوک زنی اتوماتیک بدین گونه می باشد در صورتی که دمای محیط کمتر از ۵ درجه سانتی گراد باشد، ساخت بلوک در فضای رو باز انجام نشود. همچنین در مواقعی که دما بیش از ۲۵ درجه درجه سانتی گراد باشد، درجه حرارت دستگاه با روش های مناسب کاهش یابد. البته در نظر داشته باشید که بعد از ۴ تا ۵ ساعت پس از قالب گیری بلوک ها، عملیات مراقب از دستگاه بلوک زن شروع گردد. بلوک ها به دور از تابش مستقیم نور خورشید و بارش باران قرار گیرد. توجه داشته باشید که اگر از بلوک زن به صورت سیار مورد استفاده قرار می گیرد، از قرار گرفتن بلوک ها در سطحی صاف و بدون آلودگی اطمینان حاصل کنید. در مورد مصرف برق دستگاه بلوک زن اتوماتیک دسته دوم باید این را عنوان کرد که برق مصرفی در دستگاه بلوک زنی اتوماتیک ۲۲۰ تا ۳۸۰ ولت می باشد که به طور کلی دستگاه بلوک زن دستی به وسیله برق تک فاز کارآیی مناسب را خواهد داشت. ولی بلوک زنی اتوماتیک و بلوک زن نیمه اتوماتیک دست دوم برای راه اندازی به برق سه فاز احتیاج دارند. تفاوت سیستم برقی تک فاز و سه فاز در دامنه توان آن ها است که برق تک فاز توان ثابت ندارد و برق سه فاز به صورت توان ثابت می باشد.

برای سرویس و نگهداری بلوک زن تمام اتوماتیک دست دوم باید نکاتی را در نظر داشته باشید

که کارشناسان ما برای راحتی شما این موارد را به طور کامل بیان کرده اند. در زمانی که قالب ها خالی می باشد از ویبره زدن پرهیز شود، زیرا سبب آسیب به دستگاه بلوک زن اتوماتیک خواهد شد. در نظر داشته باشید که بعد از اتمام عملیات ساخت بلوک، قالب ها را به طور کامل تمیز نمایید. دستگاه بلوک زن تمام اتوماتیک دست دوم باید در زمین صاف قرار بگیرد تا در زمان ساخت بلوک دچار مشکل نشود. به منظور افقزایش کارایی و کیفیت دستگاه بلول زنی اتوماتیک دست دوم نسبت به تعویض واسکازین و روغن هیدرولیک به صورت دوره ای توجه داشته باشید. برای محافظت از الکتروموتور دستگاه بلوک زنی تمام اتوماتیک دست دوم از نوسانات برق با تعبیه دستگاه های مناسب جلوگیری شود. به منظور جلوگیری از زنگ خوردگی الکترو موتور دستگاه بلوک زنی اتوماتیک دست دوم در معرض رطوبت و آب قرار نگیرد. از فشار بیش از اندازه به سمبه دستگاه خودداری گردد. دقت داشته باشدی که ریل و سمبه دستگاه به صورت منظم، روان کاری توسط اپراتور دستگاه انجام گرفته باشد. نحوه ساخت دستگاه بلوک زنی دستی و انواع دیگر به گونه ای است که بهتر است قالب دستگاه بلوک زن پس از تولید یک میلیون بلوک تعویض شود. به طور کلی می توان نتیجه گرفته که در مورد کاربرد دستگاه بلوک زن می توان گفت که در مبحث ماشین آلات ساختمانی و راه سازی، دستگاه بلوک زنی اتوماتیک به منظور تهیه بلوک در ابعاد و انواع مختلف بلوک ساختمانی دیواری و سقفی، کاربرد گسترده ای دارد که با توجه به شرایط امروزی در ساختمان سازی در کار های عمرانی بلوک های پوکه ای و سیمانی بیشترین کاربرد را دارند و اهمیت ویژه ای پیدا کرده است.

در نظر داشته باشید که معمولا برای ساخت بلوک به حجم ۴۰ کیلوگرم یا تقریبا یک فرغون ملات با درصد رطوبت پایین احتیاج است. همچنین عملیات اختلاط مصالح برای ساخت بلوک به وسیله دستگاه همزن بتن انجام می شود که به طور تقریبی نسبت یک پیمانه سیمان پرتلند، ۳.۵ پیمانه شن، ۲.۵ پیمانه ماسه و درصدی آب برای ساخت ملات بهترین گزینه و مناسب می باشد. شاید در هنگام خرید دستگاه بلوک زنی دست دوم از طرف اطرفیان این سوال پیش بیایید که
چرا دستگاه بلوک زنی اتوماتیک دست دوم نخریم؟

به همین منظور کارشناسان فروشگاه ماشین سازی تیم اطلاعاتی را در اختیار شما می گذارند. بنابراین به ادامه ی مطالب توجه نماییداز آنجایی که دستگاه بلوک زن تمام اتوماتیک دست دوم همواره با مصالح مختلف مانند شن و ماسه سر و کار دارد، دارای استهلاک بالایی می باشد. همچنین در نظر داشته باشید که نحوه سرویس و نگهداری در کیفیت دستگاه بسیار موثر است و نکته قابل ذکر، با اینکه قیمت دستگاه بلوک زنی اوتماتیک دست دوم ارزان تر است، اما دستگاه دست دوم فاقد گارانتی بوده و لذا خریداری آن توصیه نمی شود. این نکته حائز اهمیت است که بدانید اگر برنامه ای برای تولید بلوک های بتنی به صورت دراز مدت دارید، خرید دستگاه بلوک زنی تمام اتوماتیک دست دوم با کیفیت بالا ضروری است. شما عزیزان از طریق فروشگاه ماشین سازی تیام می توانید دستگاه بلوک زنی اتوماتیک تولید شده در شرکت بس که در کشور ترکیه واقع شده است، را با بهترین کیفیت و کارایی خریداری نمایید. همچنین یکی از ضروری ترین موضوعات برای انتخاب دستگاه بلوک سازی باکیفیت قیمت آن ها می باشد. در صفحه محصول ما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد قیمت دستگاه بلوک زنی نیمه اتوماتیک و اتوماتیک بیابید.

فروش دستگاه بلوک زنی اتوماتیک دست دوم

بلوک های سیمانی یکی از متداول ترین نوع مصالح در کارگاه های عمرانی است که در شمال و جنوب ایران بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. بلوک های سیمانی در ساخت دیوارها و سقف های ساختمانی کاربرد زیادی دارند و در ابعاد و اندازه های مختلف مورد ساخته می شوند. برای ساخت بلوک در تیراژ بالا و دقت مناسب نیاز به دستگاه تولید بلوک داریم. در دستگاه بلوک زن می توان انواع قالب را برای تولید بلوک با اندازه و تعداد مختلف استفاده نمود، که متداول ترین آن بلوک زن ۴ قالبه، بلوک زن ۵ قالبه و بلوک زن ۶ قالب می باشد. چگونه می توان نوع دستگاه بلوک زنی اتوماتیک را برای پروژه خود انتخاب کرد؟ این بحرانی ترین سوال است. عواملی وجود دارد که باید در مورد انتخاب بهترین دستگاه برای کارخانه خود در نظر بگیرید. در زیر یک به یک به آنها خواهیم پرداخت. در ابتدا می توان گفت برای ماشین های مختلف، می توانید سطوح مختلف اتوماسیون را انتخاب کنید. هدف اصلی ماشین سازی تیام،

فروش دستگاه بلوک زنی اتوماتیک دست دوم و همچنین دستگاه بلوک زن نیمه اتوماتیک دست دوم با بهترین کیفیت و ارائه آن ها با قیمت مناسب می باشد. تمام دستگاه بلوک زن اتوماتیک دسته دوم ثابت یا متحرک تولید شده در شرکت های معتبر که در فروشگاه ماشین سازی تیام موجود می باشد از ماشین‌های استاندارد اروپایی با کیفیت عالی هستند. به هیمن منظور علاوه بر اینکه فروش دستگاه بلوک زنی اتو ماتیک دست دوم در این فروشگاه صورت می یگرد می توانید بلوک زن دستی، بلوک زن برقی (تک موتوره یا دو موتوره)، بلوک زن نیمه اتوماتیک (بلوک زن هیدرولیک) نیز برای کارگاه های تولید خود خریداری نمایید.

نکات تکمیلی خرید دستگاه بلوک زنی اتوماتیک دست دوم

همانطور که می دانید بلوک زن تمام اتوماتیک دست دوم از سری دستگاه های تولید بلوک های سیمانی دیواری، تیغه ای، جدول زن و سایر موارد مشابه به شمار می روند که از استحکام و کارآیی بالایی برخوردار هستند. با دانستن نکات تکمیلی خرید دستگاه بلوک زنی اتوماتیک دست دوم سبب می شود تا خریدی آسان و لذت بخشی را داشته باشید. لازم به ذکر است که بدانید ظرفیت تولید این دستگاه بلوک زنی اتوماتیک دست دوم بسیار بالا تر از سایر بلوک زن ها می باشد که به عنوان بارز ترین ویژگ شناخته می شود. همچنین در نظر داشته باشید مکانیزم کاری دستگاه بلوک زن اتوماتیک به گونه ای می باشد که همانطور از نامش پیداست به صورت اتوماتیک می باشد. دانستن این نکته ضروری است که دستگاه بلوک زن تمام اتوماتیک دست دوم دستگاه توسط یک اپراتور و به وسیله اهرم هایی که برروی دستگاه تعبیه شده است هدایت می شود و سرعت تولید بلوک در این نوع بلوک زن بسیار بالا می باشد و این ویژگی کارایی بالای دستگاه را به اثبات می رساند. یکی دیگر از نکات تکمیلی خرید دستگاه بلوک زنی اتوماتیک دست دوم که باید در نظر داشته باشید این است که این دستگاه در قالب های ۶ تا ۸ تایی تولید می شوند که از لحاظ خروجی بیشتر از سایر مدل ها عمل می کنند. البته اینکه برای کارخانجاتی که نیاز به تولید بیشتری از انواع بلوک ها را دارند پیشنهاد می شود که حتما از مدل تمام اتوماتیک این دستگاه استفاده کنند. چرا که هم سرعت تولید بالا می باشد، هم کیفیت و دقت انجام کار، هم خروجی بلوک هایی که تولید می شوند بیشتر است و در آخر سرعت تغییر قالب و تنوع قالب در این نوع دستگاه بلوک زنی اتوماتیک دست دوم بیشتر از سایرین می باشد. فروشگاه ماشین سازی تیام دارای انواع دستگاه های بلوک زن اتوماتیک دسته دوم می باشد که سابقه ای بسیار بالا در فروش انواع ماشین آلات و تجهیزات صنعتی را در خاورمیانه دارد.
نکات تکمیلی خرید دستگاه بلوک زنی اتوماتیک دست دوم که باید در هنگام خرید به آن توجه داشته باشید عبارتند از: سیستم ارتعاش چند منبع که این بدان معنی می باشد این سیستم طراحی شده برای دستگاه آجر در مقیاس بزرگ، مناسب برای پلت فرم بزرگ، ادغام فناوری کنترل شده توسط کامپیوتر، هیدرولیک و الکترومکانیکی، روش همزمان ارتعاش با تنظیم بر اساس مواد اولیه مختلف رسیدن به بهترین اثر در نظر گرفته شده است. دومین نکته سیستم کنترل می باشد که ترکیب کافی عدد دیجیتال با تکنولوژی مانیتور و سنسور هر حرکتی را قادر می سازد دقیق و قابل اعتماد باشد و برای کار های پرمشغله و پیچیده بسیار مناسب است، سیستم از نظر تکنولوژی پیشرفته و آسان برای کار است زیرا از چندین صد دستگاه برای تکنیک های تولید استفاده می کند. سومین نکته خود عیب یابی خودکار است که سیستم خود عیب یاب خودکار خطای رایانه به دستگاه متصل می شود تا عملکرد گزارش هشدار را ارائه دهد و در نتیجه رفع هر گونه عیب را تسهیل کند. با توجه به برنامه های تعبیه شده در دستگاه بلوک زنی اتوماتیک دست دوم می تواند انواع مختلف آجر بتنی را با تغییر قالب تولید کند. لازم به ذکر است که بدانید تولید کنندگان دستگاه بلوک زنی اتوماتیک در اسپانیا پویاتوس سازنده ماشین آلات بلوک بتنی برای تولید بتن پیش ساخته و متخصص در راه حل های یکپارچه برای اجرای کارخانجات ماشین آلات بلوک بتنی است.

نکات تکمیلی خرید دستگاه بلوک زنی اتوماتیک دست دوم که باید در هنگام خرید به آن توجه داشته باشید عبارتند از: سیستم ارتعاش چند منبع که این بدان معنی می باشد این سیستم طراحی شده برای دستگاه آجر در مقیاس بزرگ، مناسب برای پلت فرم بزرگ، ادغام فناوری کنترل شده توسط کامپیوتر، هیدرولیک و الکترومکانیکی، روش همزمان ارتعاش با تنظیم بر اساس مواد اولیه مختلف رسیدن به بهترین اثر در نظر گرفته شده است. دومین نکته سیستم کنترل می باشد که ترکیب کافی عدد دیجیتال با تکنولوژی مانیتور و سنسور هر حرکتی را قادر می سازد دقیق و قابل اعتماد باشد و برای کار های پرمشغله و پیچیده بسیار مناسب است، سیستم از نظر تکنولوژی پیشرفته و آسان برای کار است زیرا از چندین صد دستگاه برای تکنیک های تولید استفاده می کند. سومین نکته خود عیب یابی خودکار است که سیستم خود عیب یاب خودکار خطای رایانه به دستگاه متصل می شود تا عملکرد گزارش هشدار را ارائه دهد و در نتیجه رفع هر گونه عیب را تسهیل کند. با توجه به برنامه های تعبیه شده در دستگاه بلوک زنی اتوماتیک دست دوم می تواند انواع مختلف آجر بتنی را با تغییر قالب تولید کند. لازم به ذکر است که بدانید تولید کنندگان دستگاه بلوک زنی اتوماتیک در اسپانیا پویاتوس سازنده ماشین آلات بلوک بتنی برای تولید بتن پیش ساخته و متخصص در راه حل های یکپارچه برای اجرای کارخانجات ماشین آلات بلوک بتنی است.

دستگاه بلوک زنی اتوماتیک

بلوک زن

لازم به ذکر است که بدانید انتخاب دستگاه بلوک زن اتوماتیک دست دوم بدین گونه می باشد که اجزاء مختلف دستگاه بلوک زن مانند نوع ورق ها، نوع الکتروموتورها، سیستم هیدرولیک و آلیاژ قطعات، دارای کیفیت مناسب باشد. حرکت فرمان های دستگاه بلوک زن، مانند سیستم هیدرولیک بصورت آهسته یا شتاب زده نباشد. دستگاه بتواند بدون گیر و ایرادی کار کند، مانند حرکت سنبه که نباید به قالب ضربه وارد کند و همچنین حرکت رفت و برگشتی ریل و سینی روان و بدون گیر باشد. همچنین در نظر داشته باشید که چکش یا ویبره دستگاه بلوک زن بتواند ضربه را به صورت کوبه ای (پرسی) و فشار مناسب به بلوک وارد کند. با توجه به نکاتی که در مورد دستگاه بلوک زنی اتوماتیک دست دوم برای شما عزیزان و کاربران محترم بیان شد می توانید خرید خود را از طریق ماشین سازی تیام با کیفیت و کارایی تضمین شده انجام دهید تا با شما برای شرایط ارسال دستگاه خریداری شما از طریق کارشناسان ما صورت گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست