ماشین سازی تیام

ساخت دستگاه بلوک زن در اصفهان

ماشین سازی تیام با سابقه طولانی در زمینه تولید ماشین آلات ساختمانی توانسته است ضمن تامین نیازهای شرکت های انبوه ساز و مشتریان داخلی، با تولید دستگاه بلوک زن ، جدول زنی، میکسر بتن، دستگاه تولید موزاییک و، بچینگ و سایر ماشین آلات صنعتی و ساختمانی با کیفیت بالا سهمی در صادرات غیر نفتی کشور عزیزمان به سایر کشورها داشته باشد.

دستگاه بلوک زن

دستگاه بلوک زن تیام

خرید بلوک زنی در اصفهان

اصفهان به عنوان یکی از کلانشهرهای کشورمان با وجود داشتن صنایع مختلف و داشتن خاک مناسب برای تولید سیمان و همچنین ایجاد شهرک های مختلف نیاز بسیار زیادی به دستگاه های تولید بلوک سقفی و بلوک دیواری داشته که در این زمینه ماشین سازی تیام توانسته است با استفاده از نیروهای خلاق و طراح به عنوان یکی از بهترین شرکت های تولید کننده دستگاه های بلوک زن و سایر دستگاه های مورد نیاز مصالح ساختمانی گام بزرگی در تامین و تجهیز شرکت های ساختمانی اصفهان بردارد.

تعمیر دستگاه بلوک زنی در اصفهان

ماشین سازی تیام ضمن پشتیبانی کامل از محصولات تولیدی خود قادر است در صورتی که هم وطن های عزیز نیاز به تعمیزر بلوک زن یا تعویض قطعات دستگاه بلوک زن داشته باشند و یا نیاز داشته باشند با نحوه کار با دستگاه بلوک زن و روش تولید بلوک آشنا ب

دستگاه بلوک زنی 12 تایی

دستگاه بلوک زنی 12 قالبه

اشند در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت این نیاز را براورده کنند.

ساخت بلوک

 دستگاه بلوک زن قابلیت تولید انواع بلوک سقفی، بلوک دیواری و بلوک تیغه ای با انواع مصالح شن وماسه، پوکه، لیکا را دارا می باشد.
در اکار با بلوک زن نقش نیروی انسانی بسیار کم رنگ بوده و سیستم با یک نفر نیروی کاری قابلیت تولید انواع محصولات بتنی را با تعویض قالب دارا می باشد.

دستگاه بلوک زن چیست؟

دستگاه بلوک زن دستگاهی است بسیار محکم و با کارآیی بسیار بالا که توسط ماشین سازی تیام اصفهان طراحی و تولید می شود. این دستگاه جهت تولید انواع بلوک است. نکته بارز این دستگاه ظرفیت بالای تولید بلوک است.
سیستم دستگاه بلوک زن تمام اتوماتیک لودر دار و سیلودار است که قالب و ماتریس (شانه) توسط جکها حرکت می کند. منظور از لودر دار بودن آن این است که این سیستم به صورت خود پرکن بوده و عمل تغذیه قالب به صورت اتوماتیک انجام می گیرد. در بحث سیلودار بودن، عمل تغذیه بتن به صورت دستی انجام نمی شود و این عمل به ازای هر بار تغذیه سیلو سیستم با قابلیت تولید۱۴۲ عدد بلوک هر بار امکان پذیر است. در دستگاه بلوک زن در تمامی موارد اعم از پر کردن قالب، عمل تغذیه و عمل دور زدن در باند تولید کاملاً به صورت اتوماتیک انجام می گیرد.

روش کار دستگاه بلوک زنی:

به فرایند تولید بلوک سیمانی بلوک زنی می گویند و به دستگاهی که برای این منظور مورد استفاده قرار می گیرد دستگاه بلوک زنی گفته می شود. در واقع، دستگاه بلوک زن، دستگاهی است که برای تولید بلوک به کار می رود و قادر است بلوک ساختمانی دیواری و سقفی تولید کند. این دستگاه شامل سه بخش اصلی قالب، بدنه و سمباده است و به طور کلی از اجزای زیر تشکلیل شده است:

  1. شاسی دستگاه بلوک زن
  2.  سمباده بلوک زنی
  3. ویبره دستگاه بلوک زنی
  4. موتور ویبره بلوک زن
  5. گیربکس حرکت و موتور دستگاه بلوک زنی
  6. پمپ و موتور بلوک زن

 

این دستگاه ها که برای تولید انواع بلوک از جمله بلوک سبک در کارگاه ها به کار می روند، در انواع مختلفی در بازار وجود دارند. تقسیم بندی زیر از جنبه مکانیزم تولید و پیچیدگی و اتوماسیون فعالیتها بررسی شده است.

دستگاه جدول زن اتوماتیک ثابت

دستگاه جدول زن ثابت اتوماتیک

انواع دستگاه بلوک زنی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست