ماشین سازی تیام

بلوک زنی اتوماتیک چیست؟

در مقاله بلوک زنی اتوماتیک قصد داریم که تمام چرایی ها و سوالات شما کاربران عزیز سایت ماشین سازی تیام را در مورد بلوک زنی اتوماتیک چیست را شرح دهیم. پس در ادامه با ما همراه باشید. در ابتدا لازم است که اطلاعاتی کوتاهی را در مورد بلوک چیست انواع بلوک ساختمانی چیست. مزایا و معایب بلوک ساختمانی، انواع بلوک ساختمانی تولیدی در بازار ایران کدام است. بلوک ساختمانی معمولا برای دیوارکشی و دیوار چینی در ساختمان به کار می روند. پس از نصب اسکلت ساختمان جهت محصور کردن دور تا دور ساختمان از انواع بلوک ساختمانی متناسب با نوع کاربری و همچنین بودجه ای که سازنده جهت ساخت در نظر گرفته است تعیین میشود.

بهتزین بلوک زنی اتوماتیک

دستگاه بلوک زنی ثابت

با توجه به تنوع مصالح ساختمانی در ایران می توان دیوارکشی را به دو روش مصالح سنتی و یا به روش مصالح مدرن اجرا کرد.

مصالح سنتی که از قدیم در صنعت ساختمان ایران کاربرد دارد شامل بلوک سیمانی، بلوک سفالی و دیوار گچی می باشد. معمولا به دلیل فراوانی مواد اولیه مانند سیمان و ماسه و خاک و رس و گچ در ایران ساخت انواع بلوک ساختمانی با مصالح پایه در ابران به وفور صورت می گیرد و عمدتا این نوع مصالح نیز در بازار ایران با قیمت اقتصادی و مقرون به صرفه تولید و به فروش می رسند. همچنین انواع بلوک ساختمانی مدرن نیز شامل انواع بلوک هبلکس، بلوک لیکا و بلوک والکریت هست که با توجه به نوع مصالح و همچنین تکنولوژی ساخت آن نسبت به انواع بلوک ساختمانی با مصالح پایه و سنتی قیمت بالاتری دارند اما به دلیل نوع تولید و مواد به کار رفته در آن از کیفیت ساخت بالاتری برخوردار هستند. یکی از مسائلی که سازندگان در حین ساخت برای آن ها مهم است اجرای دیوارکشی با انواع بلوک ساختمانی است. به عنوان مثال اکثرا استادکاران بنا برای اجرای دیوارکشی ساختمان ترجیح میدهند از انواع بلوک ساختمانی سنتی استفاده کنند زیرا طی سالیان مختلف کار با آن را فرا گرفته اند. این در حالی است که تفاوت خاصی میان اجرای دیوار با مصالح سنتی و مدرن نیست و هر دو نوع انواع بلوک ساختمانی در اجرا تفاوت چندانی با یک دیگر ندارد.
در ادامه مطلب بلوک زنی اتوماتیک چیست به طور کامل در مورد انواع بلوک ساختمانی توضیح داده شده است. انواع بلوک سیمانی و مزایا و معایب آن، بلوک سیمانی در دو نوع اصلی بلوک سیمانی سبک و بلوک سیمانی سنگین تولید و به فروش می رسد. منظور از سبک و سنگین در نام گذاری آن اشاره به سبکی یا سنگینی وزن آن می باشد. تولید بلوک سیمانی معمولا در کارگاه و یا کارخانه و به دو روش دستی و یا اتوماتیک تولید می شود. در شرایطی که بلوک سیمانی به روش سنتی و دستی تولید شود کیفیت آن به میزان سیمان استفاده شده در آن دارد.

هرچه در تولید بلوک سیمانی میزان سیمان بیشتری به کار رود قیمت آن نیز به تناسب بالاتر خواهد رفت. همچنین این نوع بلوک سیمانی که به بلوک پر سیمان نیز معروف است کیفیت بالاتری دارد و در زمان کار توسط بنا استحکام بیشتری خواهد داشت. در تولید بلوک سبک سیمانی از مخلوط سیمان و انواع سبک دانه استفاده می شود. در شرایطی که از سبک دانه معدنی در تولید بلوک سیمانی سبک استفاده شود به آن بلوک سیمانی سبک معدنی و در شرایطی که از انواع سبک دانه صنعتی در تولید بلوک سبک سیمانی استفاده شود به آن بلوک سبک صنعتی گفته می شود. معمولا نام گذاری بلوک سبک صنعتی با برند تولید کننده سبک دانه یکی است. به عنوان مثال شرکت لیکا تولید کننده انواع سبک دانه صنعتی است و به بلوک سبک تولیدی این کارخانه بلوک لیکا گفته می شود. همچنین در تولید بلوک سیمانی سنگین از ترکیب ماسه و سیمان استفاده می شود. با توجه به این که قیمت تمام شده بلوک سیمانی سنگین نسبت به بلوک سیمانی سبک کمتر است در نتیجه قیمت انواع بلوک سیمانی سنگین کمتر خواهد بود. از بلوک سبک سیمانی معمولا در داخل ساختمان و از بلوک سیمانی سنگین در دیوار چینی محوطه استفاده می شود. مابین بلوک سیمانی از ملات ماسه سیمان به نسبت یک به سه استفاده می شود و معمولا دیوارکشی با بلوک سیمانی در شرایطی که اجرای آن اصولی باشد و بلوک نیز پر سیمان و استاندارد باشد دیوار از استحکام بالایی برخوردار است. همچنین کارخانه سازنده و برند تولیدی سیمان بر قیمت آن اثر مستقیم دارد. به عنوان مثال در شرایطی که در تولید بلوک سیمانی از سیمان تهران استفاده شود قیمت تمام شده بلوک نیز به تناسب بالاتر خواهد رفت. با توجه به این مطلب و همچنین نوسان قیمت سیمان بر نوسان قیمت بلوک سیمانی نیز موثر است. در شرایطی که برق و یا گاز کارخانه سیمان قطع شود و در شرایطی که تعادل عرضه و تقاضا در بازار به هم بخورد با افزایش قیمت سیمان قیمت بلوک نیز دچار افزایش خواهد شد. البته برخی از تولید کنندگان برای پایین نگه داشتن قیمت بلوک سیمانی مجبور به کاهش مصرف سیمان می شوند که این امر در استحکام بلوک تاثیر منفی می گذارد.

در ادامه مقاله بلوک زنی اتوماتیک و مطلب بلوک زنی اتوماتیک چیست انواع بلوک سفالی و مزایا و معایب آن را برای شما کاربران عزیز سایت ماشین سازی تیام بررسی خواهیم کرد. بلوک سفالی را بدون شک می توان پر استفاده ترین انواع بلوک ساختمانی در ایران نام برد. بلوک سفالی همان طور که از نام آن مشخص است از خاک رس و در کارگاه آجرپزی تولید می شود. مرغوبیت خاک رس در کیفیت نهایی بلوک موثر است.
به عنوان مثال خاک رس محدوده استان اصفهان از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و عمده تولید بلوک سفال نیز در این استان صورت می گیرد. البته خاک رس تهران و شال قزوین نیز کیفیت بالایی دارد و از این رو بلوک سفال تهران و قزوین نیز از کیفیت بالایی برخوردار است. البته باید به این نکته توجه کرد که نوع پخت بلوک سفالی در کوره بر کیفیت آن اثر مستقیم می گذارد و در شرایطی که پخت کوره غیر استاندارد باشد پس از مدتی بلوک سفالی دچار شوره خواهد شد و این شوره در نهایت بر روی گچ کاری و یا نمای ساختمان تاثیر خواهد گذاشت. از این رو توصیه میشود در شرایطی که تصمیم به خرید بلوک سفال ۱۵ دارید از انواع استاندارد آن استفاده کنید تا در شرایط تغییرات آب و هوایی و بارندگی به نمای ساختمان آسیب وارد نشود. همچنین بلوک سفالی در دو نوع فوم دار با فوم ثابت و فوم متحرک و همچنین بدون فوم تولید می شود. معمولا در شرایطی که دیوارکشی بیرونی ساختمان مدنظر باشد از انواع بلوک سفالی فوم دار استفاده می شود. معمولا فومی که مابین بلوک قرار می گیرد همانند عایق صوتی و حرارتی عمل میکند و در مصرف انرژی در فصول سرد سال و از هدر رفت انرژی جلوگیری می کند. در ادامه مطلب بلوک زنی اتوماتیک چیست قصد بررسی مصالح بلوک ساختمانی چیست را باهم بررسی خواهیم کرد. پس در ادامه با ما همراه باشید. مصالح بلوک سیمانی چیست، مصالح بلوک سیمانی تیتروار بدین شرح است. سبک دانه پایه معدنی، انواع سیمان پرتلند، سبک دانه پایه مصنوعی، شن، ماسه، آب، افزودنی مجاز است. مصالح مورد نیاز بلوک سیمانی چیست. مصالح بلوک سیمانی به نوع بلوک بستگی دارد. مواد تشکیل دهنده بلوک سیمانی در بالا تیتروار اشاره شد اما درباره برخی از آن ها بیشتر توضیح می ‌دهیم. در تولید بلوک سیمانی سبک از سبک دانه ‌های مختلفی استفاده می‌ شود مثل پوکه معدنی در نوع اسکوریا و پومیس البته رس منبسط شده نیز به شکل‌ های مختلف استفاده می ‌شود. در موارد بسیاری ترکیبی از انواع سبک دانه با توجه به نوع اختلاط هر تولیدی و کارخانه به کار برده می ‌شود. به طور کلی در هر نوع بلوک سیمانی سبک و نیمه سبک سبک دانه ‌هایی که با پایه معدنی و صنعتی استفاده می ‌شود، رعایت الزامات استاندارد باید به طور جدی در نظر گرفته شود. استفاده از مواد افزودنی مثل آهک ساختمانی، پودر سنگ، افزودنی‌ های شیمیایی، رنگ دانه ‌ها در تولید این نوع بلوک مجاز است اما الزامات استاندارد باید رعایت شود. آب به کار برده شده در بلوک سیمانی سبک، باید طبق استاندارد تولید شده باشد. سیمان نیز انواع مختلفی دارد که در بخش مربوط به خود به طور کامل توضیح داده می ‌شود. بهترین سیمان برای بلوک، انواع سیمان پرتلند، سیمان پرتلند پوزولانی، سیمان پرتلند سرباره ‌ها، سیمان پرتلند آهکی، سیمان بنایی، سیمان مرکب، سیمان پرتلند سفید است.

 

دستگاه بلوک زنی هیدرولیک

بلوک زنی هیدرولیک

نسبت سیمان به ماسه در بلوک، نسبت ملات بلوک سیمانی چقدر است. مقدار سیمان در بلوک سیمانی معمولا بستگی به نوع مواد و مصالح به کار رفته در بلوک دارد. بنابراین بسته به نوع بلوک سبک یا نیمه سبک نسبت سیمان به ماسه در بلوک های سبک متفاوت است. از نظر مهندسین تولید بلوک سبک و استاندارد های موجود نسبت این دو مواد یک به شش است. از لحاظ تجربی معمولا بلوک سازان در این آنالیز تغییرات محسوسی ایجاد می ‌کنند. زیرا بستگی به نوع پوکه معدنی مخلوط در ملات دارد. مثلا در تولید بلوک سبک یک پیمانه سیمان و شش پیمانه پوکه اسکوریا یا پوکه سفید و پوزولان استفاده می‌شود. اگر در تولید بلوک سبک از سبک دانه مخلوط اسکوریا و پودری اسکوریا استفاده می ‌کنید به احتمال خیلی زیاد مصرف سیمان کمتر می ‌شود و انالیز ۱ به شش منطقی است. ناگفته نماند در بلوک سنگین ماسه ‌ای نسبت سیمان به ماسه گاهی یک به هفت است که این نسبت در بلوک سبک همان طور که در بالا ذکر شده یک به شش است. در تولید بلوک سبک اختلاط ماسه یا پودری پومیس، پوکه معدنی و سیمان خیلی مهم است. مخلوط کردن این مواد با میکسر صورت می‌ گیرد. نوع اختلاط مواد و آنالیز ملات در تولید بلوک نقش مهمی در استحکام آن دارد.

در ادامه متن بلوک زنی اتوماتیک چیست همراه ما باشید. در حالت استاندارد از هر پاکت سیمان با مقدار لازم ماسه باید حداکثر سی و دو بلوک چهل در بیست باشد. در صورتی که اختلاط صحیح رعایت شود چهل بلوک با ابعاد چهل در بیست با کیفیت هم می ‌شود تولید کرد. اگر کارگاه تولید بلوک سیمانی سبک استاندارد تولید ملات را رعایت نکند، تنها شاید شصت بلوک بتواند تولید کند. اگر میزان سیمان در تولید کم باشد یا حتی زیاد هنگام ویبره به احتمال زیادی بلوک می ‌ریزد و بعد از خشک شدن به راحتی می‌ شکند. به این دلیل در بلوک زنی اتوماتیک مواد اولیه بسیار مهم است در ادامه در این مورد اطلاعاتی را به شما کاربران عزیز سایت ماشین سازی تیام ارائه خواهیم کرد. مواد اولیه بلوک سیمانی، بلوک ‌های سیمانی اگر از شن یا ماسه طبیعی رودخانه ‌ای و سیمان و آب تشکیل شده باشند وزنی بالا دارند. معمولا وزن آن دو هزار کیلوگرم بر مترمکعب است. اگر ریز دانه آن از پوکه معدنی یا پومیس باشد وزن آن حدودا هزار و ششصد و هشتاد کیلوگرم است. به این دسته بلوک ‌ها بلوک سبک سیمانی می ‌نامند. بلوک سیمانی قطعاتی است که برای ساخت دیوارها یا سقفی کاربرد دارد. معمولا ضخامت، اندازه و ابعاد بلوک ‌های سیمانی در کارگاه ها متفاوت است. اما بیشتر آن ها از یک ابعاد و اندازه استاندارد و یکسان تبعیت می ‌کنند. مصالح و مواد لازم برای ساخت بلوک سیمانی نیز بستگی به میزان فراوانی آن در پیرامون تولید کننده دارد. تولید بلوک سبک، معمولا بلوک های سیمانی به شکل های مختلف تولید شده. انواع بلوک سبک و غیر سبک سیمانی، توخالی و توپر و بسته در کارگاه ‌ها و کارخانه ‌های تولیدی موجود می‌ باشد.

این بلوک‌ ها بسته به وزن شان تقسیم بندی و تولید می ‌شوند. بلوک سیمانی در انواع مختلف با وزن معمولی، نیمه سبک و سبک ساخته می شود. روش های تولید بلوک سیمانی سبک، بارها کاربران می ‌پرسند چگونه بلوک سیمانی بسازیم. یا نحوه زدن بلوک سیمانی را توضیح دهید. نکات زیادی در این زمینه وجود دارد که در مشاوره‌ های تلفنی به طور کامل توضیح داده می ‌شود. برای پاسخ به این سوال که چگونه بلوک سیمانی درست کنیم پیشنهاد می‌کنم ادامه مقاله امروز را از دست ندهید. تولید بلوک سیمانی، طرز تهیه ملات بلوک سیمانی در هر کارگاهی متفاوت است. اما بطور کلی مواد تشکیل دهنده بلوک سیمانی، شامل موارد زیر است. در این پست سعی می‌شود به این نکات اشاره شود.
بلوک سیمانی نوعی قطعه پیش ساخته بلوکی با عیار سیمان کم است. طرح اختلاط بلوک آن بر اساس مقاومت مورد نیاز به دست می ‌آید. طرز تهیه ملات بلوک سیمانی، طرز تهیه ملات بلوک سیمانی چیست. قبل از آن بهتر است بدانیم استاندارد ملی ساختمان، بلوک سیمانی را چطور تعریف کرده است. بلوک سیمانی، نوعی قطعه پیش ساخته بلوکی است. ملات بلوک سیمانی با عیار پایین سیمان بدست می ‌آید. طرح اختلاط بلوک آن بر اساس مقاومت مورد نیاز به دست می ‌آید. بلوک سیمانی از اختلاط سیمان با مواد دیگر حاصل می ‌شود. سیمان ‌های پرتلند معمولی، پوزولانی، سرباره‌ای و آهکی در تولید آن کاربرد دارد. از اختلاط انواع سیمان به همراه آب با شن ریز دانه و ماسه، و انواع سبک دانه ‌ها ساخته می شود. شایان ذکر است بلوک سیمانی از انواع سبک دانه ‌های دیگر و سنگ دانه‌ های مناسب طبیعی یا مصنوعی ساخته می ‌شود. طرح اختلاط بلوک سیمانی، در ساخت دیوار های باربر خارجی و داخلی، در تیغه های جدا کننده دیوارهای غیر باربر مورد استفاده قرار می گیرند. بخش زیادی از بلوک های سیمانی معمولی، از شن و ماسه طبیعی رودخانه ‌ای یا شکسته تولید می ‌شود. چگالی این نوع بلوک‌ ها پس از خشک شدن در گرمخانه حدود دو هزار کیلوگرم بر متر مکعب می باشند. امروزه اغلب بلوک‌های سیمانی به شکل نیمه سنتی و غیر مکانیزه در کارگاه‌ های کوچک تولید می‌ شود. از اختلاط سیمان، آب، ماسه بلوک زنی ریزدانه و یا انواع سنگ دانه ‌های مشابه ملاط بلوک تولید می شود. پس از ویبره کردن و متراکم نمودن در دستگاه‌ های مخصوص ساخت بلوک تولید می ‌شوند. این نوع از بلوک ها در انواع شکل ها قابلیت تولید دارند. در نهایت به دو صورت ته باز و ته بسته می‌ باشند. اما به دلیل کاهش در هزینه ساخت سازه‌ های ساختمانی و کاهش وزن سازه بیشتر از بلوک‌ های ته بسته استفاده می‌ شود. بلوک ‌های مختلف دیواری و سقفی از تولیدات رایج و فراوان در بازار است. روش تولید بلوک سیمانی، در تولید بلوک ‌های سیمانی با دو دسته بلوک بیشتر مواجه هستیم.

بلوک‌ های توپر یا توخالی در دیوار های باربر و غیرباربر و جدا کننده بیشتر مورد استفاده قرار می ‌گیرد. بعد از سنجش میزان هریک از مواد، آن ها را مخلوط می کنند. مواد مورد نظر بلوکی را در قالب ها می ریزند. پس از آن مرحله عمل آوری می ‌رسد. در این بخش محافظت از بلوک در برابر سرما، گرما و یخبندان و … مطرح است. میزان آب دهی، و خشک شدن به مدت زمان مشخص نیاز دارد. همه مراحل باید به دقت صورت گیرد تا بتوان یک مصالح سالم و مفید برای مصرف ‌کننده تولید کرد. اگر بلوکی کاملا خشک نشود و در ساختمان استفاده شود، احتمال ترک خوردگی و صدمات دیگر در دیوار بسیار بالاست. پس تولید یک بلوک سالم در حد استاندارد از ویژگی‌ های مثبت یک بلوک سیمانی است. تولید بلوک سیمانی در کارخانه چگونه است. این بلوک ‌ها پس از ویبره کردن و متراکم نمودن در دستگاه ‌های مخصوص ساخت بلوک تولید می ‌شوند. این نوع از بلوک ها در انواع شکل ها قابلیت تولید دارند. در نهایت به دو صورت ته باز و ته بسته می ‌باشند. اما به دلیل کاهش در هزینه ساخت سازه‌ های ساختمانی و کاهش وزن سازه بیشتر از بلوک‌ های ته بسته استفاده می ‌شود. آیا می خواهید بدانید

بهترین بلوک زنی اتوماتیک چیست؟

اگر به دنبال بلوک زنی اتوماتیک هستید، ابتدا باید بایستید تا فکر کنید و چیزهای زیادی بپرسید. اگر می خواهید بهترین بلوک زنی اتوماتیک را انتخاب کنید، باید از قبل به شرایط و ویژگی های خود فکر کنید. شما همچنین باید بودجه، ظرفیت های نگهداری و انرژی، تولیدی که باید انجام دهید را در نظر بگیرید. به این ترتیب برای انتخاب بهترین بلوک زنی اتوماتیک باید سوالات زیر را از خود بپرسید. بهترین بلوک زنی اتوماتیک آیا شما یک کارآفرین هستید یا قصد دارید در یک کشور توسعه نیافته کارخانه بلوک سازی نصب کنید. پس شرکت ماشین سازی تیام بهترین راه حل شما خواهد بود، زیرا این نوع ماشین آلات بلوک سازی برای کارآفرینانی از کشورهای در حال توسعه طراحی شده است که مشتاق تولید محصولات بلوکی با کیفیت در سطح صنعتی هستند. همه این ها به دلیل این است که این بلوک زنی اتوماتیک به ظرفیت کمتری برای توان خود نیاز دارد قدرت: ۷.۵ کیلووات برای ارتعاش و توان: ۱۱ کیلو وات برای گروه هیدرولیک و همچنین سطح مفید کمتری برای انجام آن. فرآیند تولید. آیا به دنبال ماشین آلات بلوک سازی اقتصادی هستید. آیا ظرفیت کمی برای نگهداری دستگاه بلوک بلوکی خود دارید. با استفاده از مدل ساخت بلوک می‌توانید هزینه ‌ها را بدون صرف نظر از تولید قابل توجه کاهش دهید. زیرا برای نگهداری آن نیازی به سرمایه گذاری کلان ندارد. بلوک زنی اتوماتیک، مستحکم، استفاده آسان و با حداقل تعمیر و نگهداری که با سینی چوبی یا فلزی کار می کند، طول آن از هزار و دویست میلی متر تا هزار و چهارصد میلی متر و عرض آن از ششصد میلی متر تا نهصد میلی متر می رسد. همه این ها با ظرفیت تولید مهم است.

دستگاه بلوک زنی

بلوک زن

آیا می خواهید بدانید که انواع بلوک زن اتوماتیک چیست؟

بلوک زن اتوماتیک نوعی ماشین هیدرولیک هستند که با استفاده از اصل فشرده سازی قوچ های هیدرولیک بلوک های محکم تری را با فشار بیشتر تولید می کنند. بلوک زن اتوماتیک را می توان در صنعت ساخت و ساز به دلیل توانایی آن ها در تولید بلوک های بتنی قوی سریع تر و کارآمدتر در مقادیر زیاد یافت. آن ها همچنین برای انواع دیگر مصالح ساختمانی مانند آجر و سنگ فرش و همچنین تولید اسلب از مخلوط خاک یا ماسه استفاده می شوند. بلوک زن اتوماتیک، چه نوع ماشین آلات بلوک سازی را می توانیم پیدا کنیم. بلوک زن اتوماتیک با تولید بالا، ماشین بلوک بتنی ماشینی است که برای تولید بلوک های بتنی و سیمانی طراحی شده است. این دستگاه از سنگ دانه (سنگ خرد شده، ماسه و شن) به عنوان خوراک بستر و مخلوطی از ماسه، آب و سیمان به عنوان چسب و مواد افزودنی استفاده می کند. در ادامه بلوک زنی اتوماتیک چیست را برای شما عزیزان بیشتر شرح خواهیم داد. این مواد به قیف وارد می شوند و در آن جا مخلوط می شوند. سپس درام میکسر با چرخش با سرعت بالا، سنگ دانه ها را به هم متصل می کند. این فرآیند یک مخلوط خمیر مانند ایجاد می کند که سپس روی یک قالب نیمه کروی با کانال های بریده شده برای زهکشی قبل از اکستروژن روی صفحه فولادی آن ریخته می شود. دستگاه های بلوک بتنی تولید بالا تعداد بلوک های بیشتری در ساعت تولید می کنند. چیزی که باعث تولید بیشتر کارخانه می شود. ماشین سازی تیام یک تامین کننده پیشرو در ماشین آلات و سیستم های صنعت محصولات بتنی است که راه حل های کلیدی را برای کارخانه های تولیدی کاملا یکپارچه ارائه می دهد.

در خط تولید ماشین آلات تولید بالا ما یونیورسال، نوابلاک و مگابلاک داریم. بلوک زن اتوماتیک، ماشین آلات بلوک سازی اتوماتیک ماشین ساخت بلوک جامد ماشینی است که می تواند بلوک های بتنی بسازد. این به سریع تر و کارآمدتر کردن فرآیند با فرآیند اتوماسیون کمک می کند. ماشین ساخت بلوک جامد ساخت بلوک ها را با طرح ها و الگوهای مختلف آسان تر می کند. در مناطق مختلف مانند ساخت و ساز مسکونی، ساخت و ساز تجاری و پروژه های ساختمانی صنعتی که نیاز به سازه های پیچیده ای دارند که ایجاد دستی آن ها دشوار است استفاده می شود. مدل هایی با ظرفیت تولید کمتر وجود دارد، اما با نیازهای دیگر سازگار است. ماشین آلات ارزان تر، با هزینه های تعمیر و نگهداری کمتر یا نیاز به انرژی کمتر. ماشین آلات بلوک با کیفیت بالا، دستگاه بلوک سازی پاور دستگاهی است که برای تولید بلوک های سنگ فرش با کیفیت بالا و کاشی های طراحی شده طراحی شده است. این دستگاه می تواند بلوک های سنگفرش را در هر اندازه و شکلی تولید کند. علاوه بر این، این دستگاه همچنین می تواند با توجه به نیاز مشتریان سفارشی شود. قاعده ای که ما همیشه در پویاتوس از آن پیروی می کنیم دستگاه بلوک سازی فینیشر معمولا در ساخت و سازهای تجاری و سایت های ساختمانی برای تخمگذار سنگ فرش، ایجاد سنگ های لبه، سنگ پاسیو و غیره استفاده می شود. همچنین توسط معماران برای ساختن یا ایجاد سنگ کاری در بناهای یادبود و همچنین برای حاشیه باغ و حصار استفاده می شود. امیدواریم که تا به اینجای مقاله بلوک زنی اتوماتیک توانسته باشیم اطلاعات مفیدی را به شما عزیزان ارائه کرده باشیم در ادامه این مقاله مبحث خرید بلوک زن اتوماتیک را برای شما عزیزان شرح خواهیم داد.

خرید بلوک زن اتوماتیک

در ابتدای متن خرید بلوک زن اتوماتیک لازم است که تفاوت بلوک زنی اتوماتیک با دستی را برای شما کاربران عزیز سایت ماشین سازی تیام شرح دهیم. تفاوت بلوک زنی اتوماتیک دستی با اتوماتیک، دستگاه بلوک زن وسیله ای کاربردی و بسیار مهم در صنایع ساخت و ساز است. این دستگاه در انواع مدل ها تولید می شود که هرکدام ویژگی ها و کارایی های خود را دارند. دو مورد از مهم ترین و پرکاربرد ترین دستگاه های بلوک زن، زستگاه های سنتی دستی و اتوماتیک هستند. ویژگی های بلوک زنی اتوماتیک دستی، بلوک زنی اتوماتیک دستی همان طور که از نامش پیداست، دستگاهی ابتدایی است که نیازهای اولیه شما را برای ساخت بلوک های سیمانی تامین می کند. در این دستگاه اکثر مراحل فرایند بلوک زنی به صورت دستی انجام می شود. این دستگاه ابتدایی ترین شکل دستگاه های بلوک زن است. ویژگی مثبت آن این است که هزینه کمتری را برای شما به دنبال خواهد داشت. اما این صرفه جویی فقط در هنگام خرید دستگاه است که به چشم می آید. در ادامه وقتی با ویژگی ها و قابلیت های دستگاه های تمام اتوماتیک آشنا شدید، درمی‌یابید که هزینه اضافه ای که بابت یک دستگاه به روز و پیشرفته صرف می شود، مانند سرمایه به جیب باز خواهد گشت. کیفیت بلوک های تولید شده توسط دستگاه های دستی با دستگاه های اتوماتیک قابل مقایسه نیست. هرچند نمی توان گفت که این دستگاه ها کیفیت نامطلوبی دارند، اما کافی است بلوک های تولید شده توسط دو دسگاه را با هم مقایسه کنید تا ببینید که کیفیت تا چه اندازه متفاوت است. یکی از ویژگی های دستگاه بلوک زن دستی قابلیت تولید همزمان چهار بلوک سیمانی ۲۰*۴۰ است. تنها نیروی غیر دستی این دستگاه، نیرویی است که از سمت موتور آن وارد می شود و ویبره ایجاد می کند. بلوک زن های دستی قابلیت تولید هفتصد عد بلوک در مدت زمان هشت ساعت را دارند. اما این دستگاه علی رغم مشکلاتش به یکی از پرطرفدارترین دستگاه های بلوک زن در بین صنعتگران تبدیل شده است. علت آن چیست دستگاه های سنتی به دلیل عدم وجود پیچیدگی در ساختار و عملکر غالبا مکانیکی‌شان، طول عمر بالاتری دارند. در مقابل دستگاه های اتوماتیک را داریم که به مراقبت های زیاد نیاز دارند و طول عمر تجهیزات الکتریکی شان محدود است. بنابراین در مواقعی که نیازی به تولید انبوه بلوک های بتنی نباشد، احتمالا بهترین گزینه دستگاه های بلوک زن سنتی هستند. در ادامه اطللاعاتی را در مورد خرید بلوک زن اتوماتیک خدمت شما عزیزان خواهیم داد. ویژگی های بلوک زنی اتوماتیک چیست، دستگاه های اتوماتیک از پیشرفته ترین دستگاه بلوک زن هستند و همان طور که از نام شان پیداست، کاملا به صورت خودکار عمل می کنند و تنها به یک تکنسین ناظر نیاز دارند.

این دستگاه ها قابلیت و کارایی بسیار بالایی دارند و برای تولیدات انبوه و کارهای ظریف و دقیق بهترین گزینه به شمار می روند. یکی از برجسته ترین ویژگی های بلوک زنی اتوماتیک این است که با یک بار پرداخت هزینه، برای باقی عمر دستگاه، از صرف هزینه های اضافه مانند هزینه نیروی کار بیشتر، هزینه دوباره کاری، صرف زمان اضافه و … جلوگیری می کنید. به همین دلیل است که ما معتقدیم خرید این دستگاه حکم سرمایه گذاری بلندمدتی را دارد که چندین برابر آن به شما باز خواهد گشت. دستگاه های تمام اتوماتیک با تعداد قالب های مختلفی تولید و روانه بازار می شوند. رایج ترین قالب ای این دستگاه ها قالب های شش تایی، هشت تایی و یازده تایی است که سرعت کار را به طرز چشمگیری بالاتر می برد و در زمان و انرژی شما صرفه جویی می کند. بلوک زن اتوماتیک بیشتر مورد استقبال آن دسته از صنعتگرانی قرار گرفته که کار تولید بلوک را به صورت انبوه انجام می دهند و دقت، ظرافت و سرعت کار برای شان در درجه اول اهمیت قرار دارد. با این تفاسیر انتخاب دستگاه سنتی یا اتوماتیک به عهده شماست. این شمایید که با بررسی تمامی جوانب کارتان انتخاب می کنید که کدام دستگاه را خریداری کنید. کاربران محترم سایت ماشین سازی تیام می توانید برای خرید بلوک زن اتوماتیک ضمن تماس با شماره های ذکر شده در سایت از قیمت و چگونی خرید بلوک زن اتوماتیک اطلاعات کافی را کسب نمایید. همیشه در خرید تمامی اجناس برند ها حرف اول را میزنند. به خصوص خرید بلوک زن اتوماتیک در ادامه مقاله بلوک زن اتوماتیک ما برای شما عزیزان این برندها را توضیح خواهیم داد. شما عزیزان می توانید برای خرید بلوک زن اتوماتیک به صورت آنلاین در سایت ماشین سازی تیام اقدام نمایید. بهترین مارک بلوک زنی اتوماتیک، اگر به فکر خرید یا تعویض بلوک زنی اتوماتیک خود افتاده ‌اید باید در جست‌و‌جوی این باشید که بهترین برند‌هایی که مربوط به یک دستگاه بلوک‌ زن ‌می باشد در بازار را شناسایی و مقایسه کنید. از آن جایی که بررسی مشخصات و ویژگی ‌های بلوک زنی اتوماتیک موجود در بازار و مقایسه آن ‌ها با یک دیگر کار دشواری به نظر می‌ رسد از این رو بهترین راه حل در رابطه به این موضوع خرید از کارخانه یا شرکت معتبری است که امتحان خود را در فروش محصولات صنعتی و ساختمانی پس داده است و مورد تایید می ‌باشد. دستگاه بلوک‌ زن در ابعاد و اندازه‌ های متفاوت با ویژگی‌ های کارکردی بسیاری در بازار وجود دارد. برای تشخیص این که چه مارکی از این دستگاه می‌ تواند کارآیی لازم را داشته باشد باید به این موضوع پرداخت که امروزه کدام کارخانه و شرکت ‌ها در ایران در زمینه ارائه بهترین نوع از ماشین ‌آلات صنعتی و ساختمانی در زمینه مورد نظر فعالیت دارند.

امروزه دستگاه‌ های بلوک زنی به صورت دستی، اتومات، هیدرولیک و یا نیمه هیدرولیک در بازار وجود دارند. بررسی تخصصی برند های مختلف بلوک زنی اتوماتیک، در جواب به این سوال که کدام برند بلوک زنی اتوماتیک مناسب تر و معتبرتر است می ‌توان به صورت تخصصی و از چند منظر جواب داد. در این رابطه یک دستگاه بلوک ‌زن مناسب و با کیفیت دستگاهی است که بیشترین و با کیفیت ‌ترین خروجی و بالاترین بازده را داشته باشد. به این معنی که برای هر ویژگی از دستگاه، بهترین نمونه از فعالیت محصول مطرح باشد. در کشور ما برای خریدن دستگاه ‌ها و ماشین‌آلات و ابزار صنعتی و ساختمانی، شرکت ‌ها و کارخانجات زیادی مشغول به کار هستند و افراد با توجه به درآمد و نیاز خود در صدد خرید محصول مورد نظرد خود برخواهند آمد. کاربران عزیز سایت ماشین سازی تیام برای آسوده خاطری شما می توانید برای خرید بلوک زن اتوماتیک با مراجعه حضوری به شرکت از مزایا و نحوه استفده این دستگاه اطلاعات لازم را کسب نمایید. آنچه اهمیت دارد این است که برای انتخاب یک برند با کیفیت از دستگاه بلوک‌زن، شرکت سازنده یا ارائه دهنده آن باید از تجریه و اعتبار کافی برخوردار باشد.تهیه دستگاه ‌های بلوک زنی که توسط شرکت ها به تولید می ‌رسند و به مشتریان ارائه می ‌شوند تا در کارگاه‌ های بلوک زنی مورد استفاده گیرند، باید از کیفیت و مکانیسم بالایی برخوردار می ‌باشند.اگر به دنبال یک برند مطمئن با بازده ‌هی بالا می ‌باشید باید به خصوصیات و ویژگی ‌های آن توجه کنید. یک برند خوب و مطرح الزاما نمی ‌تواند یک مورد مناسب برای کارگاه بلوک ‌زنی باشد. از میان ویژگی ‌هایی که یک دستگاه بلوک ‌زن اتوماتیک باید دارا باشد می‌ توان به مواردی همچون قابلیت استفاده دستگاه از برق تک فاز یا سه فاز اشاره کرد. یک دستگاه بلوک ‌زنی با کارآیی بیشتر می ‌تواند با استفاده از هر دو برق تک فاز و سه فاز کار بلوک ‌زنی را انجام دهد. از دیگر مواردی که در یک بلوک زنی اتوماتیک مهم است و برای خریدار حائز اهمیت است این موضوع می ‌باشد که این دستگاه در ساعت، قابلیت تولید چند بلوک را خواهد داشت. در این رابطه تعداد قالب ‌هایی که یک دستگاه خواهد داشت تعیین کننده تعداد بلوک‌ های تولید شده در ساعت خواهد بود. داشتن قدرت ویبره قابل تنظیم در یک برند معتبر دستگاه بلوک ‌زنی، مزیت محسوب می ‌شود. دستگاه‌ های بلوک زن که به صورت دستی در بازار جود دارند شامل دستگاه ‌های بلوک ‌زن دستی ساده و بلوک زن دستی برقی می ‌باشند. در خرید هر کدام از این دستگاه ‌ها نیز باید به ویژگی ‌های همچون تعداد الکترو موتور، ظرفیت تولید بلوک در ساعت، سیستم حرکتی و … توجه داشت.
ماشین سازی تیام ارائه دهنده انواع بلوک زنی اتوماتیک است. شرکت ماشین سازی تیام با داشتن سی سال سابقه کاری در زمینه تولید و ارائه انواع ماشین ‌آلات ساختمانی و صنعتی و در دست داشتن بهترین و به روز ترین مکانسیم طراحی و تولید، آمادگی تمامی مراحل از طراحی تا ساخت ماشین آلات صنعتی و ساختمانی مورد نیاز شما را خواهد داشت. شرکت ماشین سازی تیام با داشتن انواعی از ماشین ‌آلات از جمله دستگاه بلوک زن حق انتخاب وسیعی را در اختیار خریداران قرار داده است و به سادگی این اختیار را به خریدار خواهد داد تا با توجه به میزان سرمایه و انتظاراتی که از یک دستگاه بلوک زن دارد اقدام به مقایسه و خرید نمایید. ماشین سازی تیام یک کارگاه ساخت بلوک زنی اتوماتیک پیشرفته است که توانیی طراحی و تولید دستگاه های با کاربرد متفاوت را دارد. بهترین مارک های بلوک زنی اتوماتیک در ایران در اختیار شرکت افراز بتن می ‌باشد. محصولات این شرکت اعم از بلوک زنی اتوماتیک دارای کد کالا می ‌باشند و برند و مشخصات محصول در شناسنامه کالا درج شده است. با مراجعه به این شرکت و مقایسه محصولات آن خواهید توانست بهترین برند بلوک زنی اتوماتیک را تهیه کنید و در کارگاه بلوک‌ زنی مورد استفاده قرار دهید. تفاوت فنی بلوک زن دستی و بلوک زن اتوماتیک، کارکرد بلوک ز دستی به طور کاملا دستی بوده و نیروی بیشتری نیاز دارد، کارکرد بلوک زن نیمه اتوماتیک به صورت کاملا برقی می باشد و به هیچ نیرویی بجز کنترل گر ندارد. نوع دستی قابلیت تعویض قالب با نیروی انسانی دارد، اتوماتیک به صورت برقی تعویض می نماید. خروجی بلوک زن دستی بین پانصد تا هفتصد و پنجاه تا در هر شیفت کاری می باشد. خروجی دستگاه تمام اتوماتیک بین هزار و پانصد و پنجاه تا هزار و هشتصد بلوک در هر شیفت کاری می باشد. عمل قالب زنی به شکل دستی در نوع دستی صورت می گیرد در حالی که در نوع تمام اتوماتیک، عمل قالب زنی توسط دستگاه و به شکل تمام اتومات صورت می گیرد. بلوک زنی اتوماتیک دارای محفظه ای چتری شکل جهت حفظ دستگاه و مصالح می باشد. این درحالی است که نوع دستی این دستگاه هیچ گونه محافظ و غیره ای ندارد. در مطلب بعدی مقاله نحوه کار بلوک زن تمام اتوماتیک مطالبی را برای شما عزیزان آماده نموده ایم.

دستگاه بلوک زن اتوماتیک 6 قالبه

دستگاه بلوک زن اتوماتیک 6 قالبه ماشین سازی تیام

نحوه کار بلوک زن تمام اتوماتیک

در این قسمت از مقاله بلوک زنی اتوماتیک قصد بررسی تخصصی نحوه کار بلوک زن تمام اتوماتیک را برای شما عزیزان سایت ماشین سازی تیام داریم. اجزای تشکیل دهنده بلوک زن تمام اتوماتیک، بلوک زنی فرآیندی است برای ساخت بلوک سیمانی در مدل ها و سایزهای متفاوت که این بلوک ها در ساخت ساختمان، بلوک دیواری و سقفی مورد استفاده قرار می گیرند. هر نوع از بلوک ها دارای دستگاهی مجزا بوده و متناسب با قالب دستگاه محصولات مختلفی تولید می کنند. دستگاه های بلوک زنی اتوماتیک یکی از تجهیزات مدرنی است که عملکردی اتوماتیک داشته و بلوک های با کیفیت و محکم تولید می کند. این دستگاه از بخش هایی که در ادامه آمده است تشکیل شده است. شاسی و بدنه دستگاه، قالب های دستگاه، سمبه دستگاه، بخش ویبره، موتور ویبره، الکتروموتورهای بلوک زن، مخزن مواد اولیه، تابلو فرمان، که در ادامه مقاله بلوک زنی اتوماتیک هر کدام از آن ها را شرح داده ایم. شاسی و بدنه دستگاه، بدنه از اساسی ترین بخش های بلوک زن تمام اتوماتیک است که به همراه شاسی مستحکم آن برای نگهداری اجزای مختلف دستگاه در کنار هم طراحی شده است. شاسی این وسیله از متریال های محکم و بادوام ساخته شده و برای افزایش استحکام آن از رنگ الکترواستاتیک بر روی بدنه و شاسی استفاده گردیده است. توجه داشته باشید به دلیل انجام عمل ویبره در این دستگاه شاسی آن بسیار محکم ساخته شده تا در برابر این نوسانات مقاومت داشته باشد. قالب های دستگاه، قالب ها از اجزای شکل دهنده به مخلوط سیمان و ماسه می باشند که در دستگاه های بلوک زنی مورد استفاده قرار می گیرند. در برخی از این تجهیزات قالب های دستگاه را می توان براساس نوع محصول تولیدی تغییر داد. در واقع یکی از مزیت های دستگاه های بلوک زنی این است که با یک دستگاه می توان چند محصول متفاوت تولید کرد. قالب های دستگاه بلوک زن اتوماتیک از مواد فلزی بسیار مستحکم ساخته شده اند که ضربات سمبه و لرزش های بخش ویبره را تحمل می کنند. سمبه دستگاه، از قطعات اصلی برای تولید بلوک های با کیفیت می باشد. این وسیله با وارد آوردن ضربه سبب انسجام و متراکم شدن ساختار بلوک سیمانی می شود. سمبه ها به شکلی متناسب با قالب ساخته می شوند تا ضربه ها را به تمام بخش های بلوک به صورت یکنواخت وارد آورند. میزان ضربه متناسب با نوع بلوک در این دستگاه ها تنظیم می شود. بخش ویبره، ویبراتور وسیله ای است که می تواند حالت لرزش یا ویبره کردن را به وجود آورد. این قطعه در ساخت بلوک های مقاوم و مستحکم دارای اهمیت می باشد. زمانی که مخلوط ماده اولیه به داخل قالب ها ریخته می شود با اعمال ویبره هوا و فضای خالی در قالب ها پر می گردد و به این ترتیب ساختار یک نواخت بلوک ها شکل می گیرند.

موتور ویبره، در اغلب دستگاه های بلوک زنی از الکتروموتورهای مخصوص برای تولید حالت ویبره استفاده می شود. این الکتروموتورها خاص این کار ساخته شده اند و تعداد آنها بسته به تعداد قالب های دستگاه و ویبره لازم برای آنها می باشد. در بیشتر تجهیزات بلوک زنی از دو عدد الکتروموتور ویبره با قدرت بالا استفاده می شود. الکتروموتورهای بلوک زن، دستگاه های بلوک زنی از تجهیزاتی هستند که دارای بخش های متحرک متعددی بوده بنابراین برای تامین نیروی مکانیکی لازم این قسمت ها از چندین الکتروموتور استفاده شده است. برای نمونه برای بخش ویبره دو الکتروموتور نصب شده و برای به حرکت درآوردن دستگاه از یک الکتروموتور با توان تقریبی یک اسب بخار استفاده گردیده است. در بخش های دیگر که مربوط به سیستم هیدرولیک می باشد حداقل از یک الکتروموتور دیگر استفاده شده است. توان و قدرت این الکتروموتورها متفاوت بوده و متناسب با ظرفیت تولیدی دستگاه بلوک زن می باشد. مخزن مواد اولیه، به این بخش از دستگاه بلوک زن اتوماتیک، به اصطلاح سیلوی مواد اولیه یا مخزن آن گفته می شود. این مخزن از جنس متریال های فلزی ساخته شده و استحکام بالایی دارد. حجم و ابعاد سیلوی مواد اولیه هر دستگاه بلوک زن با ظرفیت تولیدی آن هماهنگ می باشد. این مخزن محلی برای ریختن مواد اولیه برای بلوک زنی بوده یا این که مخلوط کردن مواد اولیه در این قسمت صورت می گیرد. برای این منظور شما می توانید از یک لودر یا تراکتور لودر دار برای ریختن مواد اولیه به داخل سیلوی دستگاه بلوک زن استفاده کنید. تابلو فرمان، این تابلو فرمان بخش کنترلی دستگاه بلوک زن می باشد که کلیدهای کنترلی هر بخش از دستگاه بر روی آن قرار دارد. برای اعمال فرمان های مختلف توسط اپراتور به دستگاه از این قسمت استفاده می شود. این بخش به صورت مجزا روی دستگاه تعبیه شده و محلی مخصوص برای اپراتور می باشد. نحوه عملکرد دستگاه بلوک زن تمام اتوماتیک، فرآیند ساخت بلوک به وسیله دستگاه های بلوک زن بصورت تمام اتوماتیک یا نیمه اتومات انجام می شود. در این تجهیزات، بلوک های تولید شده در فضای باز قرار می گیرند تا بصورت طبیعی خشک شوند. البته برخی از دستگاه های بلوک زنی از پالت های چوبی برای استقرار بلوک ها استفاده کرده که جابجایی آن ها براحتی صورت می گیرد.
در مدل های دیگر بلوک ها روی یک نوار نقاله قرار گرفته و به محل عمل آوری هدایت شده تا پس از خشک شدن بلوک ها، آن ها را در انبار ذخیره نمایند. که در آن ابتدا مواد اولیه تولید بلوک که شامل سیمان، ماسه و پوکه می باشد با میزان تعیین شده با همدیگر مخلوط می شوند. این ترکیب در داخل مخزن دستگاه ریخته شده و دستگاه را برای کار استارت می زند. این مخلوط از کانال های مخصوص وارد قالب دستگاه می شود. با ریخته شدن مخلوط بلوک به داخل قالب ها سطح قالب ها توسط یک وسیله صاف شده و سپس حالت ویبره در قالب ها به وجود می آید تا این که مواد به صورت کامل در قالب جابجا شده و فضایی خالی مابین مواد باقی نماند. اگر چنانچه فضایی مانده باشد این فضا دوباره پر شده و در این وقت سمبه دستگاه را پایین می آورند تا مواد داخل قالب ها را متراکم کند. بعد از زدن سمبه اکنون زمان خارج کردن بلوک ها از قالب می باشد. بلوک ها از قالب خارج شده و برای خشک شدن رها می گردند. تنظیم و مدیریت عملکرد دستگاه بوسیله اپراتوری که هر لحظه در کنار دستگاه حضور دارد انجام می شود. به این ترتیب کار به صورت دقیق و بدون خطا انجام می شود. در ادامه مطالبی را در مورد نحوه کار بلوک زن تمام اتوماتیک برای شما عزیزان آورده ایم. پیش نیازهای اصلی بلوک زن تمام اتوماتیک، یکی از مصالحی که در ساخت ساختمان های مختلف کاربرد فراوانی دارد بلوک های سیمانی می باشند. بلوک ها به دلیل ساختار ویژه، وزن مناسب و استحکام بالایی که دارند امروزه یکی از مصالح اصلی و مهم در ساختمان ها هستند. بلوک های سیمانی با استفاده از قالب های مخصوص و با مواد اولیه سیمان و شن ساخته می شوند. در سال های گذشته بلوک با قالب های تک عددی تولید می شدند. اما به دلیل درخواست و تقاضای زیاد برای این محصول، دستگاه های بلوک زنی اتوماتیک طراحی شدند. برای کارکرد و تولید بلوک توسط این دستگاه نیاز است که یک فضای به نسبت وسیع در نظر گرفته شود تا متناسب با ساعات کاری بلوک های تولید شده توسط دستگاه در این فضا قرار داده شده تا خشک شوند. این دستگاه دارای عملکرد اتوماتیک بوده و مجهز به الکترو موتور هایی است که با منبع برقی کار می کنند. توجه داشته باشید که هر بخش از دستگاه بلوک زن اتوماتیک دارای الکترو موتور هایی با قدرت و توان متفاوت بوده و برحسب آن ممکن است از برق سه فاز یا تک فاز تغذیه کنند. این دستگاه همچنین نیاز به اپراتوری برای مدیریت عملکرد بلوک زن دارد. اپراتور در هر مرحله کاری بخش های متفاوت دستگاه را راه اندازی کرده و بر مقدار مواد اولیه و پرکردن مخزن دستگاه نظارت می کند.

نکات مهم در خرید بلوک زن اتوماتیک

در هنگام تهیه و خرید دستگاه های بلوک زنی توجه به استحکام و دوام ورق های بکار رفته در ساخت دستگاه مهم بوده و برند الکتروموتورهای آن باید با دقت کنترل گردد، تا عمر طولانی داشته باشند. دستگاه باید بدون گیر و ایراد کار کند مثلا سنبه دستگاه به هنگام ضربه زدن نباید به قالب برخورد کرده و به آن ضربه وارد نماید. حرکت رفت و برگشتی ریل و سینی دستگاه باید به صورت روان انجام گیرد. همچنین سمبه دستگاه باید ضربه را به صورت کوبه ای یا پرسی به بلوک ها وارد آورد و میزان فشار باید متناسب با نوع بلوک باشد. توجه داشته باشید که در دمای های زیر پنج درجه سانتی گراد نباید عمل ساخت بلوک در فضای باز انجام شود. همچنین در دمای بیش از بیست و پنج درجه سانتی گراد باید حرارت دستگاه با روش های اصولی کاهش پیدا کند. بعد از اتمام کار بلوک زنی باید بخش های آلوده به سیمان و قالب ها به طور کامل تمیز شده تا این مواد روی قسمت های مهم سفت نگردند. الکتروموتورهای دستگاه باید در طول مدت زمان مشخص روغن کاری شده و روغن آن ها تعویض گردد. نحوه کار بلوک زن تمام اتوماتیک بدین صورت است که در ابتدا مصالحی همچون سیمان، ماسه و شن با یکدیگر مخلوط شده و داخلی سینی دستگاه بلوک زن ریخته می شود. پس از این مرحله با کمک شن کش مواد ترکیب شده را در داخل قالب می ریزند تا تمامی فضاهای خالی آن پر شود. در مرحله بعد دستگاه بلوک زن روشن شده و در حالت ویبره قرار گرفته می شود و مجددا فضاهای خالی که در قالب ها ایجاد می شود باید مجددا پر شود. در بخش بعد همانطور که ویبره دستگاه بلوک زن روشن است سمبه دستگاه به سمت پایین آورده می شود تا مواد به صورت متراکم درآید، در نهایت نیز قالب را بالا آورده و مواد آماده می شود. لازم به ذکر است که ماشین سازی تیام یکی از مراکز معتبر فروش بلوک زن تمام اتوماتیک می باشد. در ادامه این مطلب مقاله بلوک زنی اتوماتیک قصد داریم شما را با نحوه کار بلوک زن تمام اتوماتیک به صورت کامل آشنا کنیم. این آشنایی شامل روش کار بلوک زن تمام اتوماتیک تا مرحله پایانی است.

اگر قصد خرید بلوک زن اتوماتیک را دارید

می توانید از طریق این سایت اقدام نمایید. در صورتی که در این رابطه نیاز به راهنمایی دارید می توانید با کارشناسان سایت ماشین سازی تیام تماس بگیرید آن ها به صورت کامل شما را راهنمایی خواهند کرد. احتمالا تا به حال مطلب های زیادی را در رابطه با بلوک زنی اتوماتیک مطالعه نموده اید، ما هم مطالب زیادی در مورد دستگاه بلوک زن های مختلف در این سایت قرار دادیم و موارد مختلفی را برای شما توضیح دادیم اما در هیچ کدام از آن ها به صورت کامل و با جزئیات نحوه کار بلوک زن تمام اتوماتیک را توضیحی داده نشده است. در این مطلب به صورت اختصاصی فقط به همین موضوع می پردازیم، پس با ما همراه باشید. آموزش تولید بلوک با بلوک زنی اتوماتیک، برای استفاده از بلوک زنی اتوماتیک اول از هر چیز بتن را با فرقون به سینی بلوک زن پر کرده و از داخل سینی با یک عدد شن کن انتقال می دهیم تا بصورت کاملا صاف پر شود. بعد از پر شدن قالب دسگیره ضربه را دوبار ضربه زده تا بتن را محکم کند، پس از این که بتن محکم شد ۲ الی چهار ثانیه ویبره می زنیم. بعد از آن ویبره را خاموش کرده و اهرم قالب را از زمین بلند کرده و بلوک در زمین می ماند. پس از طی این مراحل، مواد آماده فشرده سازی و شکل گرفتن هستند، در نتیجه قالب را از قفل مشخص شده رها کرده تا مواد را درون قالب فشرده کنند. پس از این کار، نوبت به کار انداختن موتور است که باعث شکل گرفتن بلوک های سیمانی درون دستگاه می شود. پس از اتمام این کار بلوک ها آماده انتقال به زمین برای خشک شدن هستند. پس دستگاه را به سمت جلو حرکت داده و دوباره مراحل ذکر شده را تکرار کنید تا این که بلوک های بیشتری را تولید کنید و پس از انتقال به زمین منتظر خشک شدن آن ها شوید و پس از گذشت زمان معلوم، بلوک ها یا جدول های شما آماده استفاده هستند. شرکت ماشین سازی تیام یکی از برترین فروشنده دستگاه های بلوک زن، دستگاه جدول زن و … در انواع مدل و قیمت با بهترین کیفیت هر یک از دستگاه ها در سطح کشور است.

دستگاه بلوک زن مکانیکی

دستگاه بلوک زن مکانیکی ماشین سازی تیام

فروش بلوک زن تمام اتوماتیک

در این قسمت از متن مقاله بلوک زن تمام اتوماتیک مطالبی را در مورد فروش بلوک زن تمام اتوماتیک برای شما عزیزان آورده ایم. در ابتدا لازم است که پر فروش ترین دستگاه بلوک زنی را برای شما کاربران عزیز سایت ماشین سازی تیام بیان نماییم. برای خرید یا تعویض دستگاه بلوک زنی علاوه بر آگاهی داشتن از ویژگی های یک دستگاه با کیفیت باید از یک شرکت معتبر اقدام به خرید نمود. با مقایسه انواع دستگاه بلوک زنی که در بازار وجود دارند می توان به یک انتخاب درست رسید. به دلیل تنوع زیادی که دستگاه های بلوک زنی دارند ممکن است مقایسه آن ها امری دشوار به نظر برسد از این رو بهترین گزینه انتخاب درست شرکت های ارائه دهنده این دستگاه است. انواع دستگاه بلوک زن با ویژگی های منحصر به فرد به بازار عرضه می شوند. گام اول در خرید بلوک زن اتوماتیک این است که لیست شرکت ها و کارخانه های عرضه کننده دستگاه بلوک زنی را پیدا کرده و از محصولات آن آگاهی پیدا کنیم. خوشبختانه اغلب شرکت های سازنده این دستگاه با راه اندازی وب سایت ها و فروشگاه های اینترنتی این امکان را به خریداران می دهند تا لیست محصولات آن ها را تهیه کنند. در ماشین سازی تیام می توان انواع پرفروش دستگاه بلوک زنی را مشاهده کرد و از قیمت و ویژگی های آن مطلع شد. پرفروش ترین دستگاه بلوک زنی کدام است. در زمان خرید این که کدام دستگاه بلوک زنی کیفیت بهتری دارد و یا معتبر تر و مناسب تر است برای خریدار با اهمیت است. در جواب به این سوال می توان با یک جست و جوی ساده، پرفروش ترین دستگاه های بلوک زنی را پیدا کرد. دستگاه بلوک زنی که پرفروش است دارای استانداد ها و کیفیت لازم است. دستگاه بلوک زنی دارای برند های مختلفی است که توسط کارخانه های مختلفی ساخته می شوند. توجه به ویژگی هایی مانند ظرفیت تولید بلوک دستگاه در ساعت، نوع برق مصرفی و … در فروش دستگاه های بلوک زنی موثر است. دستگاه بلوک زن را می توان در انواع دستی، نیمه اتومات و اتومات در بازار پیدا کرد. توجه به سیستم حرکتی و الکتروموتور نوع برقی بلوک زن باید مورد توجه قرار گیرد. امروزه دستگاه های برقی و اتومات به دلیل ویژگی ها و مزایایی که دارند بیشتر مورد توجه هستند و بازار فروش بیشتری دارند. خرید پرفروش ترین دستگاه بلوک زنی از کیمیا ماشین تیام، شرکت ماشین سازی تیام یکی از معتبرترین شرکت ها در زمینه ارائه انواع دستگاه بلوک زنی پرفروش در بازار است.

از ویژگی های ممتاز این مجموعه این است که تیم حرفه ای مشغول در آن آمادگی طراحی و ساخت دستگاه ها و ماشین آلات ساختمانی نظیر دستگاه بلوک زنی را دارند. داشتن کد کالا و شناسنامه مخصوص باعث می شود که به راحتی بتوان از ویژگی های محصولات این شرکت مطلع شد. به دلیل بالا بودن کیفیت دستگاه های بلوک زنی موجود در این مجموعه، می توان بسیاری از پرفروش ترین دستگاه های بلوک زنی را متعلق به این شرکت دانست. برای انتخاب بهترین و با کیفیت ترین دستگاه بلوک زنی با انتخاب شرکت ماشین سازی تیام یک انتخاب درست و خرید با ضمانت را تجربه خواهید کرد. در ادامه مطلب فروش بلوک زن تمام اتوماتیک مطالبی را برای شما آورده ایم. در فروش انواع محصولات به خصوص فروش بلوک زن تمام اتوماتیک نحوه ساخت آن ها بسیار مهم است. که کارشناسان ماشین سازی تیام در مورد مطالبی را در ادامه برای شما عزیزان آورده اند. نحوه ساخت دستگاه بلوک زنی دستی، بلوک یکی از مصالح ساختمانی است که دارای کاربردی گسترده است و در بازار فروش نسبتا بالایی دارد. بلوک ها را در کارگاه های کوچک و یا کارخانه های بزرگ می توان تولید و به بازار عرضه کرد. این مصالح اغلب از جنس شن یا ماسه هستند که به صورت توپر یا توخالی ساخته می شوند. بلوک نسبت به آجر مزایای بیشتری دارد از این رو اکثر افراد ترجیح می دهند به جای آجر از بلوک استفاده کنند. بلوک دارای انواع گوناگونی است که با توجه به کاربرد، ابعاد و … می توان بهترین مدل را انتخاب کرد. ساخت دستگاه بلوک زنی اتوماتیک بسیار تخصصی است که فقط مهندسین ماهری که در این زمینه فعالیت دارند می توانند از پس انجام آن بربیایند. در واقع برای ساخت ابتدا باید با توجه به سفارش مشتری نقشه دستگاه و نوع قالب ها طراحی شود، قالب ها بخش بسیار مهم این دستگاه هستند که توجه به آن ها می تواند کیفیت محصول خروجی را تضمین کند. ساخت این دستگاه ها باید با دقت و ظرافت ویژه ای انجام شود زیرا کوچک ترین خطایی می تواند ابعاد و کیفیت بلوک تولید شده را تحت تاثیر قرار دهد. تجهیزات دستگاه بلوک زنی بسیار مهم هستند و وظیفه اصلی تولید را به عهده دارند. ساخت این دستگاه ها کار هر کسی نیست و حتما باید طبق استانداردها ساخته شوند و ابعاد قالب ها باید با توجه به سفارش مشتری باشد از این رو ابعاد قالب ها کاملا متفاوت هستند و اغلب ساخت دستگاه بلوک زنی طبق نظر مشتری است. دستگاه بلوک زن تمام اتوماتیک از پیچیده ترین مدل های این دستگاه می باشد. و هر کدام با توجه به شرکتی که آن ها را تولید کرده دارای خصوصیات منحصر به فردی هستند.

آموزش ساخت دستگاه بلوک زنی تمام اتوماتیک

همانطور که گفته شد ساخت دستگاه بلوک زنی آسان نیست و نیازمند مهارت و تخصص خاصی است. علاوه بر این برای تولید دستگاهی بی نقص که خروجی با کیفیتی داشته باشد باید از مواد اولیه بسیار مرغوبی استفاده کرد. کارگاه های کوچک بلوک زنی اغلب از دستگاه های دستی که به برق نیازی ندارند استفاده می کنند و با توجه به نامی که دارند تصور می رود بتوان به آسانی آن ها را ساخت اما این باور غلط است و حتی دستگاه های ساده بلوک زنی نیز برای ساخت نیازمند مهارت، ظرافت و … هستند که استادکاران ماهر و با تجربه می توانند از پس طراحی و تولید این گونه دستگاه ها بربیایند. شما عزیزان می توانید برای سفارش ساخت دستگاه بلوک زنی به شرکت ماشین سازی تیام مراجعه کنید. مراحل ساخت دستگاه بلوک زنی تمام اتوماتیک، همانطور که اشاره شد این دستگاه ها شامل سه بخش اصلی هستند و با توجه به طراحی که دارند می توانند در هر سری تعداد دو چهار و شش و … بلوک تولید کنند. دستگاه های بلوک زنی اتوماتیک برای ایجاد ویبره در قالب اغلب دارای الکتروموتور هستند. بدنه اصلی این دستگاه ها معمولا از پروفیل صنعتی است، این پروفیل ها به صورت ۴۰*۴۰ در بازار موجود هستند. برای ساخت قالب دستگاه باید از ورق های چهار و پنج میل به صورت لچک بندی استفاده کرد. دقت کنید برای ساخت دستگاه از چرخ های چدنی استفاده کنید این گونه چرخ ها را با روکشی از لاستیک می پوشانند تا به آسانی دستگاه را جا به جا کنند. این چرخ ها دوام بالایی دارند و به آسانی خراب نمی شوند. دستگاه بلوک زن نیازمند اهرم ضربه و اهرم بالا بر است که باید به صورت کاملا تخصصی روی دستگاه سوار شوند تا عملکرد صحیحی داشته باشند. برای تولید بلوک نیز ابتدا باید بتن را روی سینی بلوک زن ریخته و سینی را روی شن کن قرار داده تا کاملا پر شود سپس قالب ها را پر کرده و با ایجاد ضربه اجازه دهید بتن محکم شود، پس از گذشت چند ثانیه به وسیله ویبره فضاهای خالی ایجاد کرده و مجدد آن ها را پر کنید. ویبره را خاموش کرده اهرم قالب را بالا برده تا بلوک روی زمین بماند و این کار را تکرار کنید. لازم به ذکر است که یکی از معتبر ترین های این صنعت از نظر کارشناسان و متخصصان برای فروش بلوک زن تمام اتوماتیک شرکت ماشین سازی تیام می باشد. امیدواریم که در مقاله بلوک زن اتوماتیک توانسته باشیم اطلاعات مفیدی را به شما عزیزان ارائه کرده باشیم.
سخن پایانی
تعویض قالب بلوک زن، دستگاه های بلوک زنی در انواع مختلفی تولید و به بازار مصرف عرضه می شوند. یکی از مواردی که در تهیه دستگاه بلوک زنی از اهمیت بالایی برخوردار است، تعداد، نوع و امکان تعویض قالب آن ها می باشد. این ویژگی ها می تواند بر قیمت دستگاه بلوک زنی تاثیر مستقیم داشته باشد. شما عزیزان می توانید برای تهیه انواع دستگاه های بلوک زنی و اطلاع از مشخصات فنی هر دستگاه بلوک زن ارائه شده در کیمیا ماشین تیام، به صفحه محصول مورد نظر مراجعه کنید و در صورت نیاز به مشاوره برای خرید محصول با مشاورین ماشین سازی تیام تماس حاصل نمایید. ویژگی های قالب دستگاه بلوک زنی، قالب دستگاه های بلوک زنی در حقیقت ابزاری است که با استفاده از آن می توانید نوع، اندازه و حتی کیفیت بلوک تولیدی را تعیین کنید بنابراین در تهیه آن در کارگاه ساخت دستگاه بلوک زنی باید نهایت دقت را بکار بگیرید. تعداد قالب در دستگاه های بلوک زنی می تواند سرعت و میزان تولید محصول را در کارگاه تحت تاثیر قرار دهد. معمولا دستگاه های بلوک زن را می توان با قالب های مختلفی برای تولید بلوک آماده کرد. ظرفیت تعداد قالب در دستگاه های بلوک زنی ماشین سازی تیام معمولا بین شش، هشت، دوازده عدد قالب در سایزهای گوناگون می باشد. یکی از نکاتی که در هنگام خرید دستگاه بلوک زنی باید به آن دقت کنید، نحوه تعویض قالب دستگاه بلوک زنی است. در ماشین سازی تیام امکان قالب های تولی تولید بلوک در اشکال خاص با ویژگی های منحصربفرد وجود دارد. برای این کار کافیست با کارشناسان ماشین سازی تیام ارتباط برقرار کرده و مشخصات محصول مورد نظر خود را اعلام نمایید. پس از آن کارشناسان ماشین سازی تیام درخواست شما را بررسی و نتیجه سفارش شما را اعلام خواهند کرد. مراحل تعویض قالب دستگاه بلوک زنی، قالب بلوک برای شکل دادن به بلوک های بتنی و سیمانی در دستگاه های بلوک زنی مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از امکاناتی که برای اکثر دستگاه های بلوک زنی لحاظ شده، امکان تعویض قالب دستگاه بلوک زنی می باشد. معمولا محل قرار گیری قالب ها در دستگاه های بلوک زنی مختلف گنجایش های متفاوتی دارد و می توان این فضا را با قالب هایی با ابعاد متفاوت پر کرد. از ویژگی های قالب دستگاه بلوک زنی می توان به مقاومت بالا در برابر برخورد ضربه های احتمالی اشاره کرد که برای این منظور لایه خارجی را از جنس فولاد سخت و برای پیشگیری از لرزش لایه داخلی قالب را از جنس فولاد انعطاف پذیر انتخاب می کنند. برای تعویض قالب دستگاه بلوک زنی در مدل های مختلف این دستگاه، باید به روش های مختلفی عمل کرد. برای اطلاع از جزئیات دقیق مراحل تعویض قالب دستگاه بلوک زنی باید به راهنمای استفاده از محصول مراجعه نمود. در صورت نیاز به کسب اطلاعات کامل درباره نحوه تعویض قالب دستگاه بلوک زنی در دستگاه های ماشین سازی تیام با کارشناسان مجرب این شرکت تماس حاصل نمایید.

انواع قالب دستگاه بلوک زن

یکی از مهم ترین و ضروری ترین مصالح برای پیشبرد پروژه های عمرانی بلوک سیمانی و بتنی است. در گذشته برای ساختن بلوک، مواد اولیه را به صورت دستی با هم ترکیب می کردند، قالب های بلوک زن را به صورت دستی می ساختند، مواد را درون قالب می‌ریختند و در نهایت بعد از آماده شدن بلوک، آن را به صورت دستی و باز هم با فشار دست از قالب جدا می کردند. این فرایند علاوه بر این که بسیار زمان گیر بود، هیچ گاه نتیجه مطلوب را نداشت و بلوک های آماده شده به صورت دستی کیفیت خوبی نداشتند. بزرگ ترین عیب قالب زنی بلوک به صورت دستی این بود که بلوک ها در نهایت رتک می خوردند که علت آن کافی نبودن فشار دست برای قالب زنی بتن بود. امروزه با پیشرفت تکنولوژی دستگاه های بلوک زن هم شکل تازه ای به خود گرفته اند. با ما در این مطلب از ماشین سازی تیام همراه باشید تا به بررسی انواع قالب دستگاه بلوک زن بپردازیم. در ادامه مقاله بلوک زنی اتوماتیک مطالبی را در این باره برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد. قالب دستگاه بلوک زن چند نوع دارد. قالب هر دستگاه بلوک زنی با توجه به نوع خود دستگاه تعیین می شود. این به این معنی است که اگر دستگاه شما دستی باشد قالب بلوک زن شما یک مدل و اگر اتوماتیک باشد، قالب متفاوت خواهد بود. بنابراین بهتر است پیش از پرداختن به انواع قالب، انواع دستگاه بلوک زن را بررسی کنیم. دستگاه بلوک زن دستی، دستگاه بلوک زن نیمه اتوماتیکو بلوک زنی اتوماتیک، همان طور که گفتیم، هر کدام از این دستگاه ها قالب های مخصوص خود را دارند که از نظر بازدهی و تعداد تولید بلوک در روز باهم متفاوتند. اجازه بدهید هرکدام از این دستگاه ها و قالب های مورد نیازشان را با جزئیات بیشتر بررسی کنیم. قالب دستگاه بلوک زن دستی، اشتباه نکنید. این دستگاه هیچ شباهتی به سیستم سنتی بلوک زنی ندارد. این دستگاه ساده ترین دستگاه ساخت بلوک های بتنی است که به آن دستگاه تخم گذار هم می گویند. این دستگاه به این دلیل تخم گذار نامیده می شود که شیوه تولید بلوک سیمانی در آن شبیه تخم گذاران است. روش کار این دستکاه به این صورت است که ملات به صورت دستی درون قالب ها ریخته می شود و سپس با فشار دادن یک اهرم مواد درون قالب فشرده می شوند. بعد از این که بلوک شکل قالب را به خود گرفت، دستگاه به سمت جلو حرکت می کند و ردیف بعدی بلوک ها را می سازد؛ درست مثل این که تخم گذاری از روی تخم هایش بلند شود و یک قدم به جلو حرکت کند.

قالب دستگاه بلوک زن نیمه اتوماتیک

دستگاه نیمه اتوماتیک به این علت این گونه نام گذاری شده که کیفیتی بینابین دستگاه دستی و اتوماتیک دارد. در این دستگاه بخشی از عملیات قالب گیری یعنی عملیات ویبره به صورت خودکار انجام می شود و اهرم فشار آن هم هیدرولیکی است. همان طور که واضح است کار با این دستگاه به مراتب ساده تر از دستگاه قالب گیری سنتی است و البته اندازه بلوک های تولید شده توسط این دستگاه هم به مراتب دقیق تر است. دستگاه بلوک زن نیمه اتوماتیک هم مانند دستگاه بلوک زن دستی، به شکل جانور تخم گذار عمل می کند و از قالبی به قالب دیگر در حرکت است. قالب دستگاه بلوک زن اتوماتیک، کار با این دستگاه از هر نظر آسان تر از دو دستگاه دیگر است و بلوک های تولید شده توسط آن بیشترین کیفیت را دارند. ساخت بلوک به کمک این دستگاه فرایندی کاملا اتوماتیک و بدون دخالت نیروی دست انسان است و دستگاه هم حرکتی ندارد. این دستگاه مجهز به یک نوار نقاله است که بعد از تولید بلوک سیمانی، حرکت می‌کند و بلوک های آماده شده را به بیرون از دستگاه هدایت می کند. درست است که قالب دستگاه های بلوک زن اتوماتیک نسبت به دو مدل دیگر گران تر هستند، اما این را هم در نظر بگیرید که صرف هزینه برای چنین دستگاهی عین سرمایه گذاری است. تعداد قالب موجود در دستگاه های بلوک زن، تعداد قالب در هرکدام از دستگاه های یاد شده با دیگری متفاوت است. دستگاه های بلوک زن دستی اصولا قالب های چهارتایی دارند. این تعداد در دستگاه های نیمه اتوماتیک به ۵ و در دستگاه های اتوماتیک به شش، هشت، یازده قالب می رسد. توجه کنید که تعداد قالب های موجود در هر دستگاه با توجه به برند سازنده آن می تواند متفاوت باشد. تعویض قالب دستگاه بلوک زنی در دستگاه های دستی و اتوماتیک متفاوت است و برای هر مدل دستگاه به روش خاص خود انجام می شود. شما می توانید انواع قالب دستگاه های بلوک زن را از طریق سایت ما خریداری کنید. کارشناسان ما در ماشین سازی تیام به شما کمک می کنند تا بر اساس بودجه خود بهترین مارک دستگاه بلوک زنی را خریداری کنید. تجهیزات مورد نیاز دستگاه بلوک زنی، انواع بلوک برای استفاده در مصالح ساختمانی به دلیل داشتن بازار فروش بالا به طور عمده در کارگاه ‌های کوچک و بزرگ به تولید می ‌رسند و به بازار عرضه می ‌شود. بلوک در واقع قطعه ‌ای است که از شن یا ماسه ساخته می‌ شود و می ‌تواند توپر یا توخالی باشد و دارای ابعاد متفاوتی است. بلوک ‌ها برای استفاده در ساختمان ‌ها به جای مصالحی همانند آجر استفاده می ‌شوند. بلوک دارای مزایای بسیاری نسبت به آجر و دیگر مصالح است که باعث شده است استفاده از بلوک مقرون به صرفه‌ تر و دارای مزایای بیشتری باشد. بلوک خاصیت ضد حریق بودن و عایق صدا بودن بالایی را داراست. داشتن این ویژگی ‌ها و از همه مهم‌ تر نیاز مشتری به بلوک باعث شده است افرادی برای تاسیس یک کارگاه بلوک زنی اقدام نمایند. علاوه بر مراتب اداری برای تاسیس یک کارگاه بلوک‌ زنی این کارگاه مستلزم تجهیزات و وسایلی ‌برای شروع کار می ‌باشد. بلوک ‌ها دارای انواع متفاوتی می ‌باشند مانند بلوک سیمانی، پوکه ‌ای و لیکا و … . با توجه به این که چه نوع بلوکی و در چه ابعادی به تولید خواهد رسید تجهیزات و وسایل مورد استفاده و حتی ابعاد فضایی که کارگاه در آن ساخته می ‌شود می ‌تواند متفاوت باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست