مقالات تیام

هزینه راه اندازی کارگاه بلوک زنی

گر قصد راه اندازی کارگاه بلوک زنی را دارید، حتماً به دنبال پاسخ این سوال هستید که برای راه اندازی این کسب و کار کارگاه بلوک زنی چه مقدار سرمایه لازم است؟ در حقیقت به دنبال این هستید که نسبت درآمد کارگاه بلوک زنی به میزان هزینه راه اندازی کارگاه بلوک زنی چقدر می باشد.

آیا راه اندازی کارگاه بلوک زنی به صرفه می باشد؟

یکی از مهم ترین فاکتورهایی که برای راه اندازی کارگاه بلوک زنی باید در نظر گرفت مقدار هزینه ای است که به منظور خرید یا اجاره زمین مورد نیاز کنار بگذارید. هر مکانی که انتخاب می‌کنید بهتر است کف آن بتن باشد.

تجهیزات مورد نیاز کارگاه بلوک زنی چیست؟

تجهیزات مختلفی برای راه اندازی کارگاه بلوک زنی نیاز دارید. از جمله مهمترین تجهیزات برای راه اندازی این کسب و کار دستگاه بلوک زنی اتوماتیک یا دستگاه بلوک زنی نیمه اتوماتیک شناخته می باشد.

دستگاه های بتن و بلوک امروزه در شکل های مختلف و با استانداردهای مختلف عرضه می شوند.
علاوه بر این موارد باید سایر تجهیزات مورد نیاز مانند بیل و فرغون را نیز تهیه کنید]

درآمد کارگاه بلوک زنی

اگر بخواهیم درآمد کارگاه بلوک زنی را به دست بیاوریم باید مقدار فروش را با هزینه های تولیدی مورد بررسی قرار دهید.

لازم است به این موضوع توجه کنید که با هر مقدار سرمایه ای که فعالیت در حوزه بلوک زنی را آغاز کرده اید، در نهایت شما یک شغل پرسود خواهید داشت.

همانگونه که می دانید کارگاه بلوک زنی به عنوان یکی از مشاغل تولیدی شناخته می شوند. هر اندازه بتوانید به صورت روزانه تولید بلوک را افزایش دهید، با درآمد بیشتر مواجه می شوید.

درآمد کارگاه های بلوک زنی در ساعت های مختلف و با حجم کاری متفاوت، متغیر است. در این بین با توجه به سرمایه ای که شما در نظر گرفته اید باید راندمان و بازدهی کار خود را در نظر بگیرید

ارتقای کارگاه بلوک زنی

لازم به ذکر است که دستگاه بلوک زنی را می توانید به دو روش اتوماتیک و دستی راه اندازی کنید.

بسته به مقدار سرمایه ای که برای راه اندازی کارگاه بلوک زنی کنار گذاشته اید می توان از درآمد کافی آن بهره برد.

برای راه اندازی کارگاه بلوک زنی اتوماتیک نیاز به پرداخت هزینه های بیشتر برای خرید تجهیزات استاندارد خواهید داشت.

در طرف مقابل، کارگاه بلوک زنی دستی امروزه به عنوان یکی از مشاغل پرطرفدار شناخته می شود. با راه اندازی یک کارگاه بلوک زنی می توانید چشم انداز مناسبی برای ارتقاء سطح کارکرد خود مد نظر قرار دهید.
به منظور تولید بیشتر و افزایش درآمد می توانید در فواصل زمانی خاص اقدام به بروز رسانی تجهیزات خود نمایید.

درآمد ماهیانه کارگاه بلوک زنی

برای راه اندازی کارگاه بلوک زنی مانند هر کسب و کار و فعالیت دیگر باید یک چشم انداز برای شغل و درآمد خود داشته باشید.

کارگاه های بلوک زنی اگر به شکل اصولی  راه اندازی شوند، درآمدزایی مناسبی دارند. برای راه اندازی اصولی کارگاه باید تجهیزات استاندارد و با کیفیت انتخاب کنید که در این بین همکاران ما در ماشین سازی تیام می توانند به شما کمک کنند تا از پرداخت هزینه های اضافی برای تعمیر و نگهداری دستگاه ها جلوگیری شود.

هر چه در ابتدا به خرید تجهیزات با کیفیت توجه بیشتری نمایید، درآمد بیشتری خواهید داشت.

میزان درآمد ماهیانه شما بر اساس نوع بتنی که برای تولید بلوک به کار گرفته می‌شود و همچنین ظرفیت تولید و نوع دستگاه، متفاوت است.
برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی کارگاه بلوک زنی می توانید با کارشناسان ما در مجموعه ماشین سازی تیام از زمان شروع تا پایان در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *